Only Sons wystąpi z The Stubs i CF98

Hyde Park ul. Kamienna, Kraków

Only Sons zastąpi Stay Nowhere na wrześniowym koncercie w Hype Parku.

Planowany koncert The Stubs oraz CF98 odbędzie się w nowym terminie – 9 września oraz w zmodyfikowanym składzie. U boku grup zaprezentuje się rockowy zespół Only Sons.

Stay Nowhere nie wystąpi na scenie krakowskiego Hype Parku z przyczyn niezależnych od organizatora.

Wszystkie zakupione bilety na koncert zachowują ważność i będą honorowane w nowym terminie wydarzenia. W związku z powyższą zmianą, bilety można już także wymienić lub zwrócić w miejscu ich zakupu.

zł59

Powerwolf zaprezentował nowy album

MCK pl. Sławika i Antalla 1, Katowice

Najnowsze wydawnictwo niemieckiej grupy jest już dostępne we wszystkich serwisach streamingowych. Ósmy album studyjny zespołu zawiera jedenaście premierowych utworów, w tym single „Beast Of Gévaudan” oraz „Dancing With The Dead”, które ukazały się już kilka tygodni temu. Autorką okładki wydawnictwa jest holenderska artystka - Zsofia Dankova.

zł149

Obscura powróci do Polski już jesienią

2Progi Al. Niepodległości 36, Poznań

Obscura przyjedzie do naszego kraju w ramach europejskiej trasy w towarzystwie: Persefone oraz Disillusion. Podczas jesiennych koncertów, zespół będzie promował swój nadchodący album „A Valediction”, którego premierę zaplanowano na 20 listopada nakładem wytwórni Nuclear Blast Records.

Obscura oraz Persefone i Disillusion zaprezentują się już 20 listopada w poznańskim klubie 2Progi.

Gojira już w styczniu na dwóch koncertach w Polsce

a2 Góralska 5, Wrocław

Trudno sobie wyobrazić lepszy początek roku. Na dwa koncerty – do Wrocławia i Krakowa – przyjeżdża do nas Gojira, w towarzystwie Alien Weaponry i Employed To Serve.

Sabaton w Krakowie: Bilety są już dostępne dla użytkowników Allegro Smart

TAURON Arena Kraków, ul. Stanisława Lema 7, Kraków

Bilety na polski koncert trasy Sabaton - „The Tour To End All Tours” są już dostępne dla użytkowników programu Allegro Smart. Ich regularna przedsprzedaż rozpocznie się już 7 lipca (10:00) na: sklep eBilet oraz 10 lipca (10:00) na: sklep KnockOut.

zł179- zł290

Dream Theater wystąpi w Krakowie

Zespołu Dream Theater w zasadzie nie trzeba przedstawiać. Giganci progresywnego metalu, uwielbiani przez fanów w całej Polsce, ponownie spotkają się z publicznością już wiosną przyszłego roku!

zł189- zł299