26-08-2017

mm

Wałbrzych

Stara Kopalnia - Centrum Nauki i Sztuki

55 zł

75 zł


Stara Kopalnia - Centrum Nauki i Sztuki
Ul. Wysockiego 29
Wałbrzych

Metal Mine Festival 2017

2. edycja Metal Mine w Wałbrzychu odbędzie się 26 sierpnia 2017 roku. Zagrają m.in. : SEPTICFLESH!, Acid Drinkers, Furia i Obscure Sphinx.

"Pierwsza edycja Metal Mine za nami, w wielkim skrócie można powiedzieć tak, to była naprawdę wyjątkowo udana impreza!!!! Wystąpili: DECAPITATED ILLUSION TORTHARRY BLOODTHIRST TERRORDOME THE SIXPOUNDER LUNA AD NOCTUM CINIS DISORDER WARBELL. Była to pierwsza edycja imprezy dedykowanej fanom muzyki metalowej. Wydarzenie jest zaplanowane jako impreza cykliczna.

Pierwsza edycja festiwalu odbyła się 20 sierpnia 2016 w jednym z najbardziej wyjątkowych obiektów w Europie – Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia w Wałbrzychu. Kopalnia powstała w XVII wieku, wydobycie węgla zakończono w niej w 1996 roku. Na jej terenie znajdują się unikatowe w skali Europy i świata zachowane obiekty architektury przemysłowej."

W 2017 roku podczas drugiej edycji Metal Mine wystąpią: SEPTICFLESH!, Acid Drinkers, Furia, Obscure Sphinx, Veal i Antigod.

Sprzedaż biletów na Metal Mine Festival 2017 rusza 10-go maja o godzinie 12.00, będą one dostępne w systemie TICKETPRO oraz w sieci sklepów Media Markt, EMPiK, Saturn.

Ceny biletów:

Do 28-go maja 55 zł/ 65 zł do 25-go czerwca/ 70 zł do 13-go sierpnia/ 75 zł od 14-go sierpnia.

Bilety kolekcjonerskie wprowadzimy do sprzedaży pod koniec maja, będą one dostępne w punktach sprzedaży:
Wałbrzych - Stara Kopalnia Centrum Nauki i Sztuki, kasy Welcome Center.
Wałbrzych - Pasaż Tesco, Biuro Usług Turystycznych Jolka.
Wałbrzych - Kiosk z prasą Piaskowa Góra.
Jelenia Góra - DEMO Paweł Drankowski ul. Cieplicka 107/7
Wrocław - Rock Shop - Rynek, D.H. Feniks, IV Piętro - prawa strona.


Źródło:materiały organizatora - mm