20-11-2015

Warszawa

Expo XXI

Start
17:00

...


Expo XXI
Ignacego Prądzyńskiego 12/14
Warszawa

Warsaw Moto Show 2015

Uwaga, uwaga! Już wkrótce, od 20 do 22 listopada br. odbędzie się największa impreza motoryzacyjna w Polsce. Miłośnicy czterech kółek będą mogli spotkać się w jednym miejscu w Warsaw Expo w Nadarzynie. Czeka na nich mnóstwo atrakcji i wyjątkowa atmosfera!

Jeśli Twoją pasją jest motoryzacja, planujesz zakup auta lub może jesteś ciekawy jak to jest poczuć moc koni mechanicznych w wymarzonym aucie? Jeśli tak, nie może cię zabraknąć w listopadzie podczas Warsaw Moto Show.

Wszyscy zwiedzający będą mieli okazję do przetestowania wybranych modeli samochodów, a osoby zainteresowane zakupem samochodu będą miały zagwarantowaną kompleksową obsługę w jego nabyciu.

Podczas imprezy odbędą się konkursy dla uczestników Targów Moto Show, dla wszystkich poszukujących niesamowitych wrażeń będą udostępnione symulatory: wyścigowe, crash test, jazdy pod wpływem alkoholu i wiele innych.

Niespodzianką dla zwiedzających będzie możliwość spotkania się z osobami związanymi z branżą motoryzacyjną - kierowcami rajdowymi, dziennikarzami oraz celebrytami.

Zapraszamy!