14-08-2016

CAR MEETING

Zator

Energylandia

Start
20:00

od 29zł do 39zł


Energylandia
...
Zator

ENERGYLANDIA CAR MEETING 2016 & Beach Party

II Edycja Energylandia CAR MEETING w Parku Rozrywki Energylandia. Tym razem połączona z Beach Party w nowej strefie wodnej Water Park :) Muzyka, samochody i plaża.... :)

Sezon 2016 w Parku Rozrywki Energylandia będzie zaskakiwał. Zeszłoroczna edycja Energylandia CAR MEETING okazała się się wielkim sukcesem. Odwiedziliście nas bardzo licznie i to zarówno właściciele wspaniałych prezentowanych pojazdów jak i fani czterech kółek. W niedzielny wieczór i noc, 14-go sierpnia zapraszamy na kolejną imprezę przeznaczoną dla wszystkich miłośników motoryzacji. Tym razem event połączymy z Beach Party w nowej strefie wodnej Water Park :) Muzyka, samochody, woda, piana i plażowe klimaty.... :)

Imprezę rozkręcać będzie Energy Dj's Team w składzie:


HUBERTUS ★ THOMAS ★ ARAS ★ DEEPUSH ★ WOJTAS ★ DON PABLO ★ MEFIU ★ MIKE ★ TEEF ★ DANIELS ★ GUCCI ★ DARKSIDE


CAR MEETING

Podczas imprezy planujemy zlot samochodowy w strefie festiwalowej i na parkingu. Podczas selekcji wybierzemy 300 samochodów, które przekroczą bramy Energylandii. Pozostali będą mogli zaprezentować się przed wejściem. W strefie Water Park będziecie mogli skorzystać z basenów i brodzików oraz innych wodnych atrakcji. Podczas imprezy wstęgo tylko do Water Park i strefy festiwalowej - bez atrakcji Parku Rozrywki Energylandia.

CENNIK:


20 zł - cena biletu dla osób 300, których samochody przejdą selekcje i zakwalifikują się do strefy VIP.
29 zł/os- cena biletu w przedsprzedaży
39 zł/os- W DNIU IMPREZY

START: 20:00
Wiek: +16 lat | Uwaga! Osoby poniżej 16-go roku życia - wstęp tylko z pełnoletnim opiekunem.

ZGŁOSZENIA DO STREFY VIP:
Zgłoszenia można wysyłać od 10.02.2016, na maila: car@energylandia.pl Wymagane 5 zdjęć samochodu oraz szczegółowy opis plus dane osobowe: Imię i nazwisko oraz dane kontaktowe / tel. i email.

źródło: materiały organizatora