14-01-2018

Dąbrowa Górnicza

Kino Helios Dąbrowa Górnicza

Start
10:30

18 zł


Kino Helios Dąbrowa Górnicza
Jana III Sobieskiego 6
Dąbrowa Górnicza

Filmowe Poranki - Tęczowa Rubinka!

Kino Helios w Dąbrowie Górniczej zaprasza na porcję filmowych niespodzianek w nowej odsłonie: Filmowe Poranki - Tęczowa Rubinka!
Materiały Organizatora


W niedzielę 14 stycznia o godzinie 10:30 zaprezentujemy nowy zestaw bajek:

Przeciwdeszczowa piosenka
Akcja z listonoszem
Tęczowy mini - golf
Sprawa skradzionych okularów
Lot w przestworzach


Tęczowa Rubinka jest taka jak wszystkie dzieci w jej wieku. Uwielbia podróże w głąb wyobraźni, podczas których niesie pomoc swoim zabawkom. Gdy ktoś stamtąd potrzebuje pomocy, jej miś Ptyś sygnalizuje to migającym sercem i melodyjką. W czasie pobytu w Krainie Tęczy dziewczynka wciela się w różne role: lekarza, fryzjera, szefa kuchni czy strażaka, pomagając przyjaciołom wychodzić z największych opresji.

Cykl Filmowych Poranków w Kinie Helios odbywa się w co drugą niedzielę miesiąca we wszystkich kinach ogólnopolskiej sieci kin Helios, zawsze o godzinie 10:30. Przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 3 lat w towarzystwie opiekunów. Każde spotkanie rozpoczynają kilkunastominutowe konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Scenariusz wydarzenia:

zabawy i konkursy z animatorem [10-15 min] projekcja - zestaw bajek lub film [60-70 min.] Specyfika seansu filmowego:

dźwięk ściszony w stosunku do standardowej głośności pozostawione na cały seans przyciemnione światła na sali [półmrok]

Dodatkowo mamy dla Was konkurs! Do wygrania 1 podwójne (dla dziecka i rodzica) zaproszenie na Filmowy Poranek 14.01.2018.
Wystarczy, że odpowiecie na pytanie: Za co lubisz Rubinkę?. Odpowiedzi wysyłajcie na maila: konkurs@cityfun24.pl do dnia 12.01.2017 do godziny 14:00.