18-05-2016

Mój przyjaciel orzeł / dubbing

Dąbrowa Górnicza

Kino Helios Dąbrowa Górnicza

Start 10:30, 13:00, 15:15, 17:30

od 16zł do 25zł


Kino Helios Dąbrowa Górnicza
Jana III Sobieskiego 6
Dąbrowa Górnicza

Kino Helios w Dąbrowie Górniczej Mój przyjaciel orzeł / dubbing

Przygodowy Familijny
Czas trwania: 98 min. Od lat: 7 Produkcja: Austria [2015]
Premiera: 13.05.2016 (Polska)


Opis filmu


Bohaterem filmu jest mieszkający w górskiej okolicy chłopiec o imieniu Lukas, który znajduje w lesie ranne pisklę orła. Lukas postanawia wyleczyć jego złamane skrzydło i nauczyć życia w dzikich ostępach. Zadanie jest bardzo trudne, bo ojciec chłopca nie pochwala jego planów, a sam orzeł jest na początku bardzo nieufny. Z czasem jednak relacja Lukasa z dzikim zwierzęciem zmienia się w niezwykłą przyjaźń i prowadzi do fascynujących przygód. Wielkim wsparciem dla Lukasa jest tajemniczy Danzer, który jak nikt inny zna się na obyczajach dzikich zwierząt i otwiera przed chłopcem ich niezwykły świat.

Zdjęcia do filmu powstawały kilka lat, aby losy dzikiego zwierzęcia ukazać z niespotykanym dotąd realizmem. Pierwsze ujęcia zrealizowano, gdy pisklę wykluwało się z jaja, a potem śledzono rozwój dorastającego w naturze orła.
Nikt dotąd nie zbliżył się z kamerą do dziko żyjących orłów tak jak twórcy filmu. Dzięki temu widz będzie miał niezwykłe wrażenie uczestniczenia w losach dzikich bohaterów, a także zobaczy na własne oczy niedostępne dla ludzi miejsca ich życia.

Ceny Biletów 2d:


Pn, Śr, Czw : normalny 23zł, ulgowy 18zł, senior 18zł
Tani Wtorek!: normalny 18zł, ulgowy 16zł, senior 16zł
Pt-Nd, Święta: normalny 25zł, ulgowy 20zł, senior 20zł

Więcej informacji znajdziecie na stronie organizatora helios.pl.

Zobacz zwiastun