23-10-2016

Pierwszy raz w kinie: Lwia Straż

Sosnowiec

Kino Helios Sosnowiec

Start
12:00

18zł


Kino Helios Sosnowiec
ul. Modrzejowska 32b
41-200 Sosnowiec

Kino Helios zaprasza na Pierwszy raz w kinie: Lwia Straż

Już 23 października o godzinie 12:00 zapraszamy do wszystkich kin Helios na kolejny seans Pierwszy raz w kinie. Film jaki obejrzą nasi najmłodsi kinomani to zestaw animacji „Lwia Straż”.

Wszyscy pamiętamy niezapomniany przebój Disney ’a „Król Lew”. Czas pokazać naszym dzieciom kontynuację przygód Simby. Tym razem Kion, drugi syn Simby i Nali zostaje przywódcą grupy zwierząt chroniących Lwią Ziemię. Lwiątko postanawia zwerbować do drużyny przyjaciół, aby pomogli mu strzec spokoju na swoim terytorium. Wspólnie przeżywają wiele niebezpiecznych przygód.

Seans filmowy Pierwszy raz w kinie jest skierowany do najmłodszych widzów, które wybiorą się z rodzicami do kina po raz pierwszy. Wyjątkowy dobór bajek i specjalne warunki jakie zapewniamy najmłodszym widzom (światła na sali kinowej lekko przygaszone i ściszony dźwięk) zapewnią młodym, przyszłym kinomanom komfortowy początek wielkiej przygody ze światem kina. Każdy uczestnik seansu otrzymuje przed seansem pamiątkowy dyplom oraz żegnany jest okolicznościowym balonem.

W niedzielę na najmłodszych widzów czeka moc atrakcji!

Spotkacie psotnego Minionka, który chętnie zapozuje z Wami do zdjęcia. Przyjdźcie i sprawdźcie sami, co w holu kina przygotuje dla Was Zuzolandia.

Time4events osłodzi niedzielne, jesienne przedpołudnie i zaserwuje watę cukrową.

Zapraszamy już dziś do wspólnej zabawy!

Bilet Normalny-18 zł
Na seanse z cyklu „Pierwszy raz w kinie” bilet kupuje tylko opiekun. Dzieci są naszymi wyjątkowymi gośćmi i wchodzą na film bezpłatnie.


Więcej informacji znajdziecie na stronie organizatora www.helios.pl