30-10-2015


Konkurs! Leski wystąpi w klubie Stodoła - wygraj bilety!

Konkurs!

Mamy dla was bilety na koncert Leskiego w Warszawie!!Aby wygrać bilet wystarczy:

☞ polubić fanpage CityFun24 i udostępnić ten konkurs!
☞ wysłać w mailu odpowiedz na pytanie:
✎* Który utwór Leskiego lubisz najbardziej? (krótko uzasadnij wybór)
☞ podać swoje imię i nazwisko
☞ dopisać klauzulę: Przystępując do konkursu Uczestnik akceptuje postanowienia niniejszego konkursu oraz wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r., o ochronie danych osobowych.”


✍ Maile ślijcie na adres: konkurs@cityfun24.pl
⌚ Na Wasze odpowiedzi czekamy do 30.10.2015, do godziny 23:59.
W tytule maila dopiszcie: "Leski - Warszawa".

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu - wkrótce jeszcze więcej konkursów!

Poleć swoim znajomym nasz fanpage na Facebooku!
https://www.facebook.com/CityFun24


Regulamin konkursu


Leski to pseudonim artystyczny Pawła Leszoskiego, nowego singer/songwritera na polskiej scenie alternatywnej. Mantrowe melodie, magnetyczny wokal i intymne teksty sprawiają, że jego muzyka stawiana jest na półce z twórczością Bena Howarda czy Jose Gonzalesa. Leski bawi się kontrastami i miesza nowoczesne dźwięki analogowych syntezatorów z tradycyjnymi brzmieniami folkowego instrumentarium. Wszystko oplata pięknymi tekstami, które w wielu recenzjach postawiły go obok takich artystów jak Skubas czy Fisz.
1 czerwca 2015 ukazał się debiutancki krążek Leskiego Splot, który promował singiel Kosmonauta. Obecnie album promuje drugi utwór Ulotny, który jak jego poprzednik znalazł się w zestawieniu Listy Przebojów Programu III Polskiego Radia.
Leski muzyką zajmuje się od lat, ale dopiero niedawno zdecydował się na wydanie pierwszej w pełni autorskiej płyty. Szerszej publiczności dał się poznać w kwietniu 2014 roku, kiedy samodzielnie wydał EP Zaczyn. Wzbudził nią apetyt na krążek długogrający wśród fanów muzyki indie-folk i dziennikarzy muzycznych.
Talent Leskiego doceniła sama Edyta Bartosiewicz i zaprosiła artystę jako support na całą jesienną trasę Love&More. Udział Leskiego w trasie odbił się szerokim echem w mediach, a sam artysta zyskał setki fanów w całej Polsce. Koniec 2014 roku przyniósł podsumowania (m.in. Uwolnijmuzyke.pl, Musicis.pl, Somusic.pl), w których Zaczyn wymieniany był wśród najlepszych EPek, a Leski jako artysta, który w 2015 zrobi spore zamieszanie na polskiej alternatywnej scenie muzycznej.

BILETY:
przedsprzedaż – 30 PLN
w dniu koncertu – 37 PLN

Do kupienia w kasie klubu Stodoła (Warszawa, ul. Batorego 10; kasa Klubu Stodoła);
Sprzedaż internetowa: www.stodola.pl, www.ticketpro.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl