19-03-2015


Konkurs! Wygraj bilet na jedyny w Polsce koncert Satyricon!

21 kwietnia w warszawskim klubie Progresja odbędzie się jedyny w Polsce koncert Satyricon! Mamy dla Was konkurs w którym możecie zdobyć bilet na to wydarzenie!

Aby wygrać wystarczy:

- polubić funpage CityFun24 i udostępnić ten konkurs
- polecić 3 znajomym nasz profil na Facebook
- wysłać w mailu krótką odpowiedź na pytania:
* Gdzie i kiedy po raz ostatni w Polsce wystąpił Satyricon?
* Jaki jest twój ulubiony utwór zespołu Satyricon?
- podać swoje imię i nazwisko
- wymienić osoby, które do nas dołączyły
- dopisać klauzulę: Przystępując do konkursu Uczestnik akceptuje postanowienia niniejszego konkursu oraz wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r., o ochronie danych osobowych.”

Maile ślijcie na adres: konkurs@cityfun24.pl.
Na Wasze odpowiedzi czekamy do 30.03.2015, do godziny 23:59.

W tytule maila dopiszcie: "SATYRICON" !

Bilet wygrywa : NATALIA LEWANDOWSKA

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu - wkrótce jeszcze więcej konkursów!


INFO___________

P.W. Events zaprasza na jedyny w Polsce koncert Satyricon! Ekipa Satyra i Frosta, po świetnym przyjęciu ze strony polskiej publiki, postanowiła odwiedzić Polskę w ramach kolejnej trasy «The Dawn Of A New Age 2015». Norwedzy na wiosnę przyszłego roku planują także nowe wydawnictwo. Będzie to album ‘Live at the Opera’ z zapisem koncertu w Norweskiej Operze Narodowej w Oslo.

Satyricon swoją wiosenną, europejską trasą wieńczy promocję najnowszego albumu, który ukazał się we wrześniu 2013 roku. Od tego czasu Norwegowie zagrali na wielu prestiżowych festiwalach na całym świecie, nierzadko jako headliner, oraz odbyli kilka tras koncertowych.

Płyta wspięła się na szczyt norweskiej listy sprzedaży, jak również zanotowała bardzo dobre wyniki w Niemczech, Finlandii, Szwecji, Austrii, Belgii i Stanach Zjednoczonych.

Trasa ‘The Dawn of the New Age 2015’ zbiegnie się z premierą albumu ‘Satyricon – Live At The Opera’. Będzie to zapis koncertu wykonanego wspólnie z chórem Norweskiej Opery Narodowej i ukaże się jako podwójny box CD/DVD oraz na winylu. Premiera przewidziana jest na marzec 2015.

Będzie to jedyna trasa Satyricon w nadchodzącym roku.

‘Chcę zagrać tę trasę by zatoczyć koło, zwieńczyć promocję ‘Satyricon’, ale również położyć nacisk na ‘Live At The Opera’, który nie będzie kolejną, zwykłą koncertówką. Teraz, gdy już tylko czekamy na jej premierę, mogę powiedzieć, że pracujemy nad dwoma kolejnymi wydawnictwami równolegle.’ – mówi Satyr – ‘The Dawn of A New Age to świetna okazja by zagrać koncerty dalekie od rutyny. Mamy w planie utwory, których nie graliśmy nigdy, mamy w planie ‘jam sessions’ – po prostu chcemy, żeby ta trasa była specjalna.’

Na czym polegać ma ta unikalność?

‘Nie koncertujemy zbyt dużo, więcej czasu spędzamy w naszym studiu i dawno nie czuliśmy się tak dobrze z naszą muzyką. W 2015 roku będziecie świadkami powstania nowego Satyricon, zespołu, który odrzuca typowe mechanizmy obecnego rynku muzycznego.

Nie zagłosujecie na kawałki, które chcecie usłyszeć, ale jeśli gracie na instrumencie w miarę dobrze, to możecie z nami jammować na scenie. Tak! Ta trasa to przede wszystkim scementowanie więzi z naszymi fanami. I być może okaże się naszą najlepszą.’ – tak Satyr Wongraven przedstawia nadchodzące europejskie wojaże.


Bilety kolekcjonerskie w cenie 79zł http://www.pwevents.pl/pl/bilety,1,220.html
Wysyłka 7 pln, PayU

'The Dawn Of A New Age 2015'
Satyricon
supports:
Oslo Faenskap
Vredehammer
21.04.2015
Progresja Music Zone, Warszawa

Bilety: 79zł (ograniczona pula tylko na pwevents.pl), 89zł (przedsprzedaż), 99zł (w dniu koncertu)
bilet w cenie 79 http://www.pwevents.pl/pl/bilety,1,220.html
Do nabycia: pwevents.pl, Biletomat, Ticketpro, Eventim, eBilet oraz sieci sklepów Empik, Media Markt i Saturn na terenie całego kraju
Bilety kolekcjonerskie: pwevents.pl, Progresja Cafe, Ticketclub – Stodoła, Rock Long Luck (Poznań)

Regulamin konkursu