25-10-2016


KONKURS! Wygraj bilet na koncert Suicidal Angels

W październiku na dwóch koncertach w Polsce zobaczymy SUICIDAL ANGELS. Greccy thrashmetalowcy zagrają 27 października w krakowskim zaścianku i 28 października w warszawskiej Hydrozagadce. Towarzyszyć im będą kanadyjscy heavymetalowcy ze świetnego Skull Fist i rewelacyjny speed metal z Belgii – Evil Invaders (OFFICIAL)

3 kroki, aby wygrać bilet na koncert Suicidal Angels:


1. Polub fanpage CityFun24 i poleć go swojemu znajomemu na Facebooku.
2. Wyślij w mailu odpowiedź na pytanie: Który zespół chcesz zobaczyć najbardziej podczas koncertu w Krakowie lub Warszawie? Uzasadnij odpowiedź.
3. Podaj swoje dane osobowe (imię i nazwisko) oraz dopisać klauzulę: "Przystępując do konkursu Uczestnik akceptuje postanowienia niniejszego konkursu oraz wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926 z późn. zm.) oraz na otrzymywanie informacji handlowych i reklamowych drogą elektroniczną zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. (Dz.U. nr 144, poz.1204 z późn. zm.) o świadczeniu usług drogą elektroniczną..”

Maile ślijcie na adres: konkurs@cityfun24.pl
Na Wasze odpowiedzi czekamy do 25.10.2016, do godziny 23:59.
W tytule maila dopiszcie: " Suicidal Angels - Kraków" lub "Suicidal Angels - Warszawa" w zależności od tego, gdzie chcesz pojechać na koncert zespołu.

Nagrody w konkursie:


2 x pojedynczy bilet na Suicidal Angels, Skull Fist, Evil Invaders, Mortillery - Kraków (27.10)
2 x pojedynczy bilet na Suicidal Angels, Skull Fist, Evil Invaders, Mortillery - Warszawa (28.10)

Wygranych poinformujemy mailowo - Rozwiązania konkursów będą dostępne w dziale WYNIKI KONKURSÓW!

Poleć swoim znajomym nasz fanpage na Facebooku! https://www.facebook.com/CityFun24

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu - wkrótce jeszcze więcej konkursów!Więcej informacji o koncertach znajdziecie na stronie organizatora: Knock Out Productions