25-01-2016


Konkurs: Wygraj bilet na koncert U.K.SUBS we Wrocławiu.

U.K.SUBS, brytyjska legenda punk rocka świętuje swoje 40 urodziny! Z tej okazji zespół wyruszył w miedzynarodową trasę koncertową, w której towarzyszy mu charyzmatyczny angielski wokalista i kompozytor TV.Smith. W Polsce zagrają tylko dwa koncerty, a jeden z nich odbędzie się 31 stycznia we Wrocławiu w Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze. W urodzinowym koncercie towarzyszyć im będzie również rodzima legenda punk rocka – zespół Gaga/Zielone Żabki.


3 kroki aby wygrać bilet na koncert U.K.SUBS:


1. Polub fanpage CityFun24 i udostępnić ten konkurs!
2. Wyślij w mailu odpowiedz na pytanie: Który utwór U.K.SUBS jest Twoim ulubionym? (krótko uzasadnij wybór)
3. Podaj swoje dane osobowe (imię i nazwisko) oraz dopisać klauzulę: "Przystępując do konkursu Uczestnik akceptuje postanowienia niniejszego konkursu oraz wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926 z późn. zm.) oraz na otrzymywanie informacji handlowych i reklamowych drogą elektroniczną zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. (Dz.U. nr 144, poz.1204 z późn. zm.) o świadczeniu usług drogą elektroniczną..”

Maile ślijcie na adres: konkurs@cityfun24.pl
Na Wasze odpowiedzi czekamy do 25.01.2016, do godziny 23:59.
W tytule maila dopiszcie: "U.K.SUBS - Wrocław".

Nagrody w konkursie:


1 bilet na koncert U.K.SUBS we Wrocławiu.
Wygranych poinformujemy mailowo - Rozwiązania konkursów będą dostępne w dziale WYNIKI KONKURSÓW!

Poleć swoim znajomym nasz fanpage na Facebooku! https://www.facebook.com/CityFun24Wydarzenie na Facebooku: 40-lecie U.K.SUBS + GAGA/ZIELONE ŻABKI + TV.SMITH w Starym Kalsztorze!.

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu - wkrótce jeszcze więcej konkursów!