10-05-2015

Perfect

Konkurs! Wygraj bilety na 35-lecie zespołu Perfect

Jubileuszowa trasa koncertowa zespołu Perfect zawita do Zielonej Góry oraz do Gorzowa Wielkopolskiego.
Już teraz zapraszamy na te wyjątkowe wydarzenia oraz do udziału w naszym konkursie!

Mamy dla Was konkurs w którym możecie wygrać bilety na te wydarzenia!

Aby wygrać wystarczy:

- polubić funpage CityFun24 i udostępnić ten konkurs
- wysłać w mailu odpowiedź i krótko uzasadnić swój wybór :
* którego z członków grupy cenisz najbardziej i dlaczego?
- podać swoje imię i nazwisko
- dopisać klauzulę: „Przystępując do konkursu Uczestnik akceptuje postanowienia niniejszego konkursu oraz wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r., o ochronie danych osobowych.”

Maile ślijcie na adres: konkurs@cityfun24.pl.
Na Wasze odpowiedzi czekamy do 10.05.2015, do godziny 23:59.
W tytule maila dopiszcie: "PERFECT ZIELONA GÓRA" lub "PERFECT GORZÓW WIELKOPOLSKI" w zależności od tego na koncert w którym mieście chcecie się wybrać.

Rozwiazanie konkursu do 5 dni od daty zakonczenia.Enea PERFECT Tour

Enea PERFECT Tour, to trasa, która odwiedzi największe i najnowocześniejsze obiekty koncertowe w Polsce oraz kilka europejskich krajów. Dostarczy niezapomnianych przeżyć niezliczonym ilościom fanów legendy polskiego rocka. Wyjątkowe, nowoczesne show koncertowe, które zachwyci najbardziej wymagających widzów. Zespół Perfect, na czele z charyzmatycznym Grzegorzem Markowskim, przeprowadzi nas przez 35 lat swoich muzycznych poszukiwań, dzięki czemu wrażenia będą nieocenione. Najnowocześniejsza technika sceniczna, specjalne wizualizacje, znane hity i piosenki z przebojowej płyty "DaDaDam", która z całym przekonaniem jeszcze podczas trasy uzyska status podwójnej platyny. Wśród gości specjalnych urodzinowych koncertów znajdą się: Ryszard Sygitowicz, Patrycja Markowska, Igor Herbut z grupy Lemon oraz wiele innych znakomitych artystów. Najważniejsze muzyczne wydarzenie roku i tym samym jedna z największych tras koncertowych ostatnich lat.

Otwarcie trasy nastąpi 15 lutego w Warszawie, a jej finał znajdzie się 6 grudnia w Toruniu. W ramach Enea PERFECT Tour 35-lecie "Wszystko ma swój czas" już 8 marca o godzinie 20:05, wyjątkowa koncertowa relacja na żywo na antenie Telewizji Polsat prosto z Atlas Areny w Łodzi. Nie zabraknie gości specjalnych i niespodzianek, na miarę jubileuszu 35-lecia.

Producentem trasy jest firma Wagart, zajmująca się kompleksową organizacją tras koncertowych, eventów i szkoleń, organizująca corocznie ponad 100 wydarzeń dla setek tysięcy odbiorców. W ciągu 20 lat doświadczenia Wagart zorganizował ponad 1000 imprez. Organizacja trasy nie byłaby możliwa, gdyby nie współpraca firm Wagart oraz Eskander.

Regulamin konkursu