06-12-2015

OCN

Konkurs: Wygraj bilety na koncert OCN w Warszawie

15 grudnia na Open Stage w warszawskiej Stodole wystąpi OCN +Olaf Deriglasoff, Monika Borzym, Piotr Lato, Bucket Guys + Heroes Get Remembered


Konkurs: Wygraj bilety na koncert OCN w Warszawie!Aby wygrać bilet wystarczy:

👉 polubić fanpage CityFun24 i udostępnić konkurs!
👉 wysłać w mailu odpowiedz na pytanie:
📝 * Który utwór OCN jest twoim ulubionym?
👉 podać swoje imię i nazwisko
👉 dopisać klauzulę: Przystępując do konkursu Uczestnik akceptuje postanowienia niniejszego konkursu oraz wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r., o ochronie danych osobowych.”


📝 Maile ślijcie na adres: konkurs@cityfun24.pl
⌚ Na Wasze odpowiedzi czekamy do 06.12.2015, do godziny 23:59.
💡 W tytule maila dopiszcie: "OCN - Warszawa"
Nagrody w konkursie: 2x1 bilet na koncert OCN
Wygranych poinformujemy mailowo - Rozwiązania konkursów będą dostępne w dziale WYNIKI KONKURSÓW!

🔊 Zapraszamy do śledzenia naszego portalu - wkrótce jeszcze więcej konkursów!

Poleć swoim znajomym nasz fanpage na Facebooku!
https://www.facebook.com/CityFun24 👍

OCN


Choć istnieją od 2001 roku, pod nazwą OCN (wcześniej Ocean) znani są od roku 2012. Dwa lata później wydali pierwszy album pod nowym szyldem. Waterfall został wyprodukowany przez Vance’a Powella, który wcześniej współpracował m.in. z The White Stripes i innymi projektami Jacka White’a, czy chociażby Kings Of Leon. Dwa pierwsze single z albumu, tytułowy i The First Cut spotkały się z bardzo dobrym przyjęciem w mediach, a OCN promując album pojawił się m.in. na takich festiwalach jak Orange Warsaw Festival, Jarocin Festiwal, Reeberbahn Festival (DE) czy Sziget Festival (HU). Pierwszy z tych występów został później wydany na krążku DVD w ramach reedycji płyty Waterfall. Na niej również znalazł się utwór Definicja nagrany z Tomkiem Mioduszewskim, liderem grupy Jamal.
Ten rok to czas premiery nowej płyty OCN. Demon i karzeł, to jak mówi jej lider, Maciek Wasio, najbardziej intymna płyta, przy której pracował. Powstała z olbrzymiej potrzeby rozliczenia się z lękami, słabościami i - jak sugeruje tytuł - demonami drzemiącymi głęboko w środku - dodaje.
Wydanie albumu promuje 18 koncertów w kraju. Zwieńczeniem trasy będzie występ na Open Stage w warszawskiej Stodole 15 grudnia.

BILETY:
Przedsprzedaż 25 pln
W dniu koncertu 35 pln
do kupienia w kasie Klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10)
Sprzedaż internetowa: www.stodola.pl, www.ticketpro.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl