05-05-2017

valk_szcz

Valkenrag SZCZECIN - WYGRAJ BILET !!!

W piątek 5 maja w w klubie Kolumba 4 - szczeciński loft kultury w Szczecinie zagra Valkenrag, Ashes i Porta Inferi. Mamy dla was do rozdania dwie pojedyncze wejściówki na ten gig.

Kroki, aby wygrać bilet na koncert Valkenrag:


1. Polub fanpage CityFun24, zaproś na wydarzenie swoich najlepszych znajomych, z którymi chciałbyś obejrzeć ten koncert. Polub ten post i go udostępnij.

2. Wyślij w mailu odpowiedź na pytanie: W jakim mieście swoją siedzibę ma organizator koncertu, firma Heart Of Rock Agency?

3. Podaj swoje dane osobowe (imię i nazwisko) oraz dopisać klauzulę: "Przystępując do konkursu Uczestnik akceptuje postanowienia niniejszego konkursu oraz wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926 z późn. zm.) oraz na otrzymywanie informacji handlowych i reklamowych drogą elektroniczną zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. (Dz.U. nr 144, poz.1204 z późn. zm.) o świadczeniu usług drogą elektroniczną..”

Maile ślijcie na adres: konkurs@cityfun24.pl
Na Wasze odpowiedzi czekamy do 04.05.2017, do godziny 18:00.
W tytule maila dopiszcie: "Valkenrag - Szczecin"

Nagrody w konkursie:


Bilety na koncert Valkenrag w Szczecinie 5 maja..

Wygranych poinformujemy mailowo lub rozwiązania konkursów będą dostępne w dziale WYNIKI KONKURSÓW!

Poleć swoim znajomym nasz fanpage na Facebooku! https://www.facebook.com/CityFun24

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu - wkrótce jeszcze więcej konkursów!

valk_szcz