30-11-2016

Filharmonia Śląska

Katowice

Filharmonia Śląska

Start
19:00

od 100zł do 120zł


Filharmonia Śląska
ul. Sokolska 2
Katowice

KONCERT INNEGO ORGANIZATORA - ODESSA

Narodowy Teatr Opery i Baletu to obecnie najstarszy teatr obwodu odeskiego Ukrainy. Jego siedzibą jest najbardziej rozpoznawalny budynek Odessy pochodzący z 1887 roku, zaliczany do najpiękniejszych i najlepszych teatrów operowych w Europie. Artyści na co dzień pracujący w teatrze to muzycy, soliści i tancerze prezentujący najwyższy poziom, biorący udział w projektach międzynarodowych.
Podczas trasy koncertowej "Gali operetkowo- musicalowej", którą będziemy mieli okazje gościć w Polsce po raz pierwszy, zobaczymy najlepszych wykonawców: solistów, muzyków, tancerzy baletowych oraz chórzystów-łącznie ponad 50 osobowy skład artystyczny.
W programie koncertu nie zabraknie znanych i lubianych arii operowych i operetkowych oraz tradycyjnych pieśni narodowych Ukrainy. Publiczność bawić będzie również repertuar musicalowy wzbogacony cudownymi strojami oraz tańcem baletu.
Czy może być coś piękniejszego niż uczucia wyrażane tańcem, muzyką i śpiewem?
Na to pytanie odpowie Państwu właśnie ten koncert. Niezapomniana podróż muzyczna przez wszystkie historie miłosne operetki i musicalu, na której nie może Państwa zabraknąć!

Organizator: Agencja Brussa, tel. 600 239 037
Bilety do nabycia w Kasie biletowej Filharmonii oraz na portalach www.kupbilecik.pl, www.biletyna.pl, www.ebilet.pl

Bilety


Bilet normalny parter 120.00 zł
Bilet normalny balkon środek 100.00 zł

Wykonawcy:
Narodowy Teatr Opery i Baletu z Odessy

źródło: www.filharmonia-slaska.eu