16-06-2016

Teatr Zagłębia

Sosnowiec

Teatr Zagłębia

Start
17:00

od 30zł do 45 zł


Teatr Zagłębia
ul. Teatralna 4
Sosnowiec

Teatr Zagłębia w Sosnowcu zaprasza Boeing, Boeing

Spektakl zrealizowany w ramach projektu Scena Inicjatyw Aktorskich.
Marc Camoletti – „Boeing, Boeing” w tłumaczeniu Bartosza Wierzbięty / reżyseria i scenografia: Wojciech Leśniak / pierwszy pokaz: 3.01.2015 r. / czas trwania: 140 min (1 przerwa)


„Boeing, Boeing” to jedna z najczęściej wystawianych komedii na świecie. Ten lot nie powoduje turbulencji, a jedynie mnóstwo śmiechu. Sztuka autorstwa Marca Camolettiego zawiera wszystkie składniki dobrej farsy. Dodatkowo dobry humor gwarantuje wspaniały przekład tekstu, którego dokonał twórca dialogów w polskiej wersji filmu animowanego „Shrek” – Bartosz Wierzbięta.

Bohaterem sztuki jest Maks. Znalazł on rozwiązanie pozwalające korzystać z wszystkich zalet poligamii unikając jednocześnie jej wad. Jego kochanki-narzeczone są stewardessami pochodzącymi z trzech różnych krajów i pracującymi w trzech różnych liniach lotniczych. Najważniejsze to oponowanie rozkładów lotów. Ustalony porządek burzy… postęp. Nowy Boeing jest większy, ma większą moc, jest szybszy. I wydarzy się nieuniknione– zmiana rozkładu lotów. Popsuje to cały harmonogram życia Maksa i doprowadzi go do białej gorączki. Świadkami karkołomnych wyczynów Maksa będą służąca Nadia i marzący o spokojnym małżeństwie, przyjaciel z dzieciństwa, Paweł.


CENY BILETÓW:
parter 45/40 zł
loże 35/30 zł
balkon 35/30 zł

Spektakle dla dzieci i rodziców (w soboty i niedziele):
- „Szewczyk Dratewka” 15 zł (dziecko), 20 zł (osoba dorosła)
- „Alicja w Krainie Czarów” 20 zł
- „Najmniejszy bal świata” 20 zł
Spektakle przedpołudniowe dla grup szkolnych: parter 17 zł , balkon 15 zł (uczeń), 1 zł (opieka)
źródło: www.teatrzaglebia.pl