17-03-2017

rotting

Bielsko Biała

Rudeboy Club

66 zł

77 zł


Rudeboy Club
1-go Maja 20
Bielsko Biała

Rotting Christ zagra w Bielsku Białej.

Mamy świetną wiadomość dla fanów zespołu Rotting Christ ! Sakis & Co. zaprezentują się na jedynym koncercie w Polsce w Rudeboy Club Bielsko-Biała w piątek 17 Marca.2017.

ROTTING CHRIST (Grecja, black metal, dark metal)
www.rotting-christ.com

Tej kapeli w Polsce szerzej przedstawiać nie trzeba. Byliśmy jednym z pierwszych krajów, który docenił muzykę kapeli Sakisa Tolisa jeszcze w latach 80. XX wieku, o czym lider Rotting Christ wielokrotnie mówił w wywiadach, a także ze sceny. Od 1987 roku, doczekaliśmy się do dziś 13 płyt studyjnych.

Rotting Christ, wyszedłszy od wściekłego black metalu, otarł się o metal gotycki, coś, co niektórzy nazywają dark metalem, a w ostatnich latach tworzy muzykę, w której poza black metalem jest miejsce na elementy tradycyjnej muzyki rodem z Grecji. Ostatni album "Rituals" z 2016 roku, nagrane zostało z gościnnym udziałem między innymi Nicka Holmesa z Paradise Lost i Vorpha z Samael. Marcowy koncert, to kontynuacja trasy Bloodsheed RITUALS WORLD TOUR , promującej właśnie ten najnowszy album.

RC Postanowili jeszcze odwiedzić kilka miejsc w Europie szczególnie dla nich ważnych, a w Rudeboy Club wystąpili już 2 razy i zawsze wspominają nasza gościnność, wiśniówkę i szaloną publiczność !

ceny biletów :
w przedsprzedaży: 66,6 PLN
w dniu koncertu : 77,7 PLN

wiecej info , supporty oraz szczegóły koncertu podamy już wkrótce !!!

--------------------------------
bilety można nabyć przez stronę internetową http://www.rudeboyclub.pl/Kalendarium/KupBilet w dziale KUP BILET a już niebawem będą dostępne w naszych stałych punktach przedsprzedaży i w naszym klubie.

więcej: http://www.rudeboyclub.pl/Kalendarium/KupBilet

----------------
REZERWACJE MIEJSC SIEDZĄCYCH;

aby zarezerwować loże (widok sali w dziale: kontakt/o nas), należy wysłać sms na nr +48 602 177 255 (opłata jak za normalny sms wg cennika operatora) i podać:
imię i nazwisko,
ilość osób,
nazwę lub datę koncertu

loże są płatne:
duża loża na 8-10 os - koszt 50 zł
mała loża do 4 os - koszt 20 zł

rotting

źródło: materiały organizatora: https://web.facebook.com/events/637889329731287/