27-07-2018

AIR Festival 2018

Czechy

Hradec Králové


Hradec Králové
..
Czechy

AIR FESTIVAL 2018 - 2 dni najlepszych DJ-setów w rytmie house i trance

Międzynarodowy festiwal muzyki elektronicznej AIR to gruba impreza do białego rana i niezapomniane muzyczne wrażenia - zaledwie 50 km od granicy polsko-czeskiej! 27-28 lipca 2018 klubowe brzmienia zamienią teren Festivalparku w czeskim Hradec Králové w wielką imprezę taneczną spod znaku EDM!AIR Festival 2018
Materiały organizatora


Na festiwalowych deskach pojawią się w tym roku między innymi CARNAGE, Brohug, Pegboard Nerds, Maddix i Mr. Black.

AIR Festival to międzynarodowy festiwal muzyki elektronicznej, odbywający się od 2014 roku w czeskim Hradec Králové na malowniczym terenie dawnego lotniska wojskowego (dziś: Festivalpark). AIR jest kontynuacją niezwykle pozytywnie odebranego w 2013 roku The SUN Festival. Wówczas scena festiwalowa gościła takie gwiazdy muzyki elektronicznej, jak Fedde Le Grand, DJ Rush czy Northern Lite. Podczas kolejnych edycji wystąpili m.in. Martin Garrix, Don Diablo, KSHMR, Timmy Trummpet, Swanky Tunes czy Quintino.

Imprezowe maratony z gigantami elektronicznej sceny, mnóstwo atrakcji i możliwości relaksu – to tylko skrót niezapomnianych wrażeń, które czekają nas w weekend 27-28 lipca 2018 w czeskim Hradec Králové!
Bilety dostępne są w polskiej przedsprzedaży w wersji elektronicznej do samodzielnego wydruku na joyStore


AIR Festival 2018
Materiały organizatora


AIR Festival
27-28 lipca 2018 / Hradec Králové, Czechy

BILETY: joyTown
WWW: airfestival.pl
FB: AIRFestivalPL
EVENT: AIR Festival