18-07-2018

Colours of Ostrava 2018

Czechy

Ostrava


Colours of Ostrava 2018

Colours of Ostrava to czeski festiwal muzyczny odbywający się od 2002 roku w Ostrawie na terenie postindustrialnego kompleksu hutniczego Dolni Oblast Vitkowice zlokalizowanego w sercu miasta. Festiwal corocznie gromadzi zarówno artystów, jak i uczestników z całego świata. Colours of Ostrava 2018
Materiały Organizatora


Na wakacyjne święto muzyki w Ostrawie trwające cztery dni składają się przede wszystkim koncerty małe i duże - w sumie to ponad 200 artystów występujących na 16 scenach.

Jednocześnie festiwalowy klimat nie jest ograniczony gatunkowo, a muzyka, która króluje wśród postindustrialnego otoczenia, to zarówno rock jak i pop, electro i ambient, folk, jazz, country, world music, a także muzyka klasyczna. 

Colours of Ostrava 2018
Materiały Organizatora


Czas pomiędzy koncertami uprzyjemniają atrakcje dodatkowe, których zarówno w Ostrawie, jak i na terenie Dolnych Witkowic nie brakuje. Przedstawienia teatralne, cyrkowe show, wystawy artystyczne, panele dyskusyjne, atrakcje Witkowic i miasta Ostrawy - to tylko niektóre z propozycji spędzania czasu podczas festiwalu.

Ogłoszenia artystów tegorocznej edycji trwają w najlepsze. Aktualny line-up festiwalu:

Jessie J/ London Grammar/ Joss Stone/ George Ezra/ Paul Kalkbrenner/
Future Islands/ Kaleo/ Beth Ditto/ Cigarettes After Sex/ Mura Masa/ GusGus/ Seasick Steve/ Ziggy Marley/ Jon Hopkins live/ Aurora/ HVOB/ Oumou Sangar/ Calexico/ Lewis Capaldi/ Nick Mulvey/ Jeremy Loops/ Slaves


Colours of Ostrava 2018
Materiały Organizatora


Tegoroczna edycja będzie siedemnastą w historii festiwalu. Impreza odbędzie się między 18 a 21 lipca (środa-sobota) na terenie Dolnych Witkowic w czeskiej Ostrawie.

Karnety czterodniowe na festiwal, bilety campingowe i parkingowe dostępne są w polskiej przedsprzedaży za pośrednictwem joyStore. Bilety jednodniowe wejdą do sprzedaży wiosną.

Za polską promocję festiwalu odpowiada Joytown.
❤ We love festivals! ❤
Colours of Ostrava
GDZIE: Dolne Witkowice, Ostrawa (Czechy)
KIEDY: 18-21 lipca 2018 (środa - sobota)
WWW: colours.pl
FB: ColoursPL
BILETY: Bilety Colours of Ostrava
INSTAGRAM: ColoursPL