04-07-2018

Rock For People 2018

Czechy

Hradec Králové


Hradec Králové
..
Czechy

Rock For People 2018! 24. edycja legendarnego festiwalu w Czechach

Festiwal Rock For People już po raz 24. przyciągnie do czeskiego Hradec Králové miłośników ciężkiego grania, elektronicznych brzmień oraz niepowtarzalnej, rock’n’rollowej atmosfery na trzydniowy koncertowy maraton! Od 4 do 6 lipca teren dawnego lotniska, zaledwie 50 km od granicy polsko-czeskiej, zamieni się w tętniący życiem i gitarowymi brzmieniami Festivalpark.Rock For People 2018
Materiały Organizatora


Scena w Hradec Králové, jak co roku, ugości nie tylko reprezentantów rocka, punku, alternatywy czy cięższych gatunków, ale także uznane szyldy z zupełnie innej półki – elektroniki, bluesa, reggae czy hip-hopu. Dzięki temu każdy znajdzie w line-upie coś dla siebie!

Rock For People 2018
Materiały Organizatora


Swój udział na Rock For People 2018 potwierdzili m.in. ponadczasowi The Prodigy - ojcowie chrzestni sceny rave, wzór dla wielu elektronicznych i rockowych zespołów ostatnich dwóch dekad!
Muzycznych doznań zapewni też kultowa amerykańska formacja In This Moment wykonująca metal alternatywny. W tym roku w Hradec Králové wystąpi także pochodzący z Brighton zespół The Kooks znakomicie wpisujący się w nurt britpopu. Po dwóch latach na scenę Rock For People powróci grupa Skillet!

Rock For People 2018
Materiały Organizatora


Swój udział w 24. edycji festiwalu potwierdzili także tacy artyści jak: Rodriguez, czyli „Sugar Man” we własnej osobie, math-rockowy zespół Marmozets, jeden z najbardziej rozpoznawalnych niemieckich zespołów punkrockowych – grupa Beatsteaks, kalifornijski hardcore z elementami metalcore – Stick To Your Guns, amerykańska formacja chaotic hardcore - Stray From The Path, kapela Pop Evil, kalifornijskie trio Sick Puppies, czy podbijający serca miłośników mocnych brzmień w całej Europie - zespół Kontrust! Lista wykonawców będzie się sukcesywnie wydłużać, tak by w lipcu zapełnić kilka festiwalowych scen od samego startu imprezy, aż po ostatnią koncertową noc.

Rock For People 2018
Materiały Organizatora


Trzydniowe karnety, bilety campingowe i parkingowe dostępne są w polskiej przedsprzedaży w internetowym sklepie joyStore

Dołączcie do wydarzenia: Polacy na Rock For People 2018!

Źródło: JoyTown


Rock For People 2018
GDZIE: Festivalpark, Hradec Králové (Czechy)
KIEDY: 4-6 lipca 2018
WWW: rockforpeople.pl
FB: RockForPeoplePL
BILETY: joyStore
INSTA: RockForPeoplePL