04-03-2016

Częstochowa

Klub Rura

Start
20:00

50/55zł


Klub Rura
al. NMP 38
Częstochowa

MARIA PESZEK W TRASIE Z KARABINEM

Charyzmatyczna wokalistka Maria Peszek razem ze swoim mistrzowskim zespołem wraca na polskie sceny klubowe i ponownie koncertuje. Wiosenna trasa, w ramach której artystka będzie promowała najnowszy krążek pt. KARABIN wystartuje już 4 marca.

Nowa płyta Marii Peszek zatytułowana KARABIN ukaże się 26 lutego 2016 roku. To kolejny koncept album artystki. Tym razem to jedenaście piosenek o wolności, nienawiści i prawie do bycia innym. Jedenaście piosenek na niespokojne czasy. Radykalnie pacyfistyczne treści przewrotnie zestawione z tytułem.

„Pisząc te piosenki kilkanaście miesięcy temu nie zdawałam sobie sprawy,
że rzeczywistość wyprzedzi to o czym śpiewam i nada tym słowom
tak dramatyczny kontekst. Każdy artysta prędzej czy później mierzy się z tematem wolności, tolerancji, prawa do inności i nierozerwalnie wiążącej się z nimi nienawiści. Ale rzeczywistość jest zbyt brutalna a świat bezwzględny
żeby iść na czołgi z kwiatami. Można za to pisać piosenki. O nienawiści przeciw nienawiści. Bo słowa mogą więcej niż naboje. Karabin to pacyfistyczna płyta wyrażona militarnymi środkami. Marzyłabym, żeby te piosenki dodawały siły w tych niespokojnych czasach. Żeby dzięki nim ludzie mniej się bali. Bo strach i wolność to wykluczające się słowa”.

Odważne treści / mocne teskty / zaskakujące brzmienie
Klub Rura Al:NMP 38
(piatki i soboty) po godz 18:00

Pierwsza pula 45 zl Dostepna.
Druga pula 50 zl
Trzecia pula 55 zl
Ilosc miejsc ograniczona