01-04-2017

Gliwice

CKS Mrowisko

Start
17:00

80 zł

100


CKS Mrowisko
Pszczyńska 85
Gliwice

Black Silesia Festival II w Gliwicach 1 kwietnia!

Idąc za ciosem, po okrzykniętej „koncertem roku” pierwszej edycji, Black Silesia Productions zdecydowało się uczynić skład drugiej edycji równie międzynarodowym. Black Silesia Festival II odbędzie się 1 kwietnia w Mrowisku - Centrum Kultury Studenckiej Politechniki Śląskiej w Gliwicach!

Black Silesia Festival - flagowa impreza Black Silesia Productions i zarazem realizacja własnej wizji festiwalu klubowego. Wyłącznie ekstremalny metal. Wyłącznie oldschoolowy metal. Wyłącznie kultowe zespoły. Żadnych kompromisów. Żadnych półśrodków.

Zagrają:

Desaster (D) – ikona niemieckiego black/thrashu, autorzy kultowych „Hellfire's Dominion” oraz „Tyrants of the Netherworld” przylecą na ten jeden ekskluzywny koncert specjalnie na Śląsk.
Po prawie 30 latach istnienia i ośmiu doskonałych płytach, Black Silesia Productions udało się ściągnąć ich po raz pierwszy i jedyny do Polski.

Gehennah (SWE) – niepokorni szwedzcy Rock'n'Rollowcy, deprawujący scenę od ponad ćwierćwiecza; autorzy kultowych „Hardrocker” i „King Of The Sidewalk”, a przytymi ojcowie założyciele legendarnej kampanii „Headbangers Against Disco”; przylecą do nas na zaproszenie Black Silesia Productions na ten jeden ekskluzywny koncert. Zaskakującym jest fakt, że pomimo tak kultowego statusu w naszym kraju, będzie to również ich pierwsza wizyta w Polsce.

Violentor (IT) – włoscy speed/thrash metalowcy, kultywujący tradycyjną szkołę grania przyjadą do nas na ten jedyny koncert. Będzie to ich druga wizyta w naszym kraju.

Nekkrofukk – swój drugi koncert w historii i zarazem jedyny aktualnie planowany zagra horda, która przez zaledwie kilka lat działalności dorobiła się kultowej pozycji na scenie ekstremalnej. Zespół, lub jak kto woli – koncertowe oblicze projektu Lorda Kaosa okazuje się mieć tak zagorzałych "die hard" fanów, że już dochodzą nas słuchy o maniakach, dla których ten koncert będzie jednym z najważniejszych punktów festiwalu. Dla Nekkrofukk będzie to drugi koncert w historii i jedyny, jaki aktualnie mają w planach.

Slaughter Messiah (B) – Black Speed Terror prosto z Belgii. Black/thrashowy wymiot przyjedzie do Polski na swój pierwszy i jedyny koncert. Dowodzony przez Lorda Sabathana, były mózg Enthroned, który wspomniany zespół opuścił, żeby siać zniszczenie bardziej prymitywne i śmierdzące zgnilizną. Jako, że za jego czasów Enthroned nigdy nie zagościł w Polsce – będzie to pierwsza wizyta Lorda S. w naszym kraju.

Bestiality – wieczór otworzy młoda, aczkolwiek bardzo uznana już w polskim podziemiu formacja. Bestiality zaprezentuje m.in. nie grane jeszcze na żywo utwory z nadchodzącej płyty.


Pierwsza, limitowana pula biletów w niższej cenie, do kupienia od teraz:
http://blacksilesia.8merch.com/services/store

W sprzedaży wyłącznie bilety kolekcjonerskie z odbiorem w dniu koncertu. Aby odebrać bilet na bramce należy podać nazwisko, na jakie został zamówiony oraz numer zamówienia, którzy przychodzi w mailu z potwierdzeniem.materiały organizatora