22-04-2017

mm

Katowice

Spodek

Start
10:00

150 zł

355 zł


Spodek
Al. Korfantego 35
Katowice

Metalmania 2017 - gość specjalny i rozkład jazdy!

Po dziewięcioletniej przerwie powraca jeden z największych metalowych festiwali w Europie Środkowo - Wschodniej, METALMANIA! Najnowsza, XXIII edycja tego kultowego festiwalu odbędzie się 22 kwietnia w katowickim Spodku, gdzie na dwóch scenach zaprezentuje się czołówka zagranicznej i polskiej sceny metalowej! Festiwal wzbogacony zostanie także o wiele pozamuzycznych atrakcji!


Gościem specjalnym festiwalu będzie legenda rodzimej sceny metalowej - Roman Kostrzewski! Jedna z najbardziej charyzmatycznych postaci polskiego metalu, wieloletni głos KATa, (obecnie KAT & Roman Kostrzewski (oficjalny FB)) pojawi się w Spodku, by podpisywać swoją biografię "Roman Kostrzewski. Głos z ciemności" oraz inne pozycje płytowe ze swojego dorobku. Zarówno książka jak i płyty będą do nabycia na stoisku handlowym. A to dopiero jedna z wielu atrakcji, które tego dnia czekają na fanów metalu!
Plan występów na Głównej Scenie i Drugiej Scenie przedstawia się następująco! Uwaga! Ze względów logistycznych Impaled Nazarene wystąpi na Drugiej Scenie festiwalu:

Główna Scena:
11.30 - Animations
12.30 - Tygers Of Pan Tang
13.30 - Sinister
14.40 - Arcturus
15.50 - Entombed A.D.
17.00 - Vader
18.30 - Sodom
20.00 - Coroner
21.40 - Moonspellofficialband
23.25 - Samael
01.15 - Furia
Druga Scena:
11.00 - Mentor
12.00 - Stillborn
13.00 - ThermiT
14.10 - In Twilight's Embrace
15.20 - Mord'A'Stigmata
16.30 - Infernal War
17.50 - THAW
19.20 - Obscure Sphinx
21.00 - Impaled Nazarene
22.40 - CETI
00.35 - Entropia

Otwarcie bram: 10.00
Ceny biletów w przedsprzedaży:
FAN - 666 PLN (tylko na shop.metalmind.com.pl)
Loża - 355 PLN
Sektory czerwone H, J – 260 PLN
Sektory czerwone + sektory niebieskie do X rzędu – 195 PLN
Sektory niebieskie od XI rzędu – 160 PLN
Płyta – 170 PLN
Bilety dostępne na stronach:
www.shop.metalmind.com.pl (KOLEKCJONERSKIE i FAN), www.ticketpro.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.biletin.pl, www.ticketportal.pl
Więcej informacji:
www.metalmind.com.pl/metalmania
www.facebook.com/MetalmaniaFestival/
mm