30-10-2015

Katowice

Pub Korba

Start
19:00

10zł


Pub Korba
ul. Złota 1
Katowice

Violence Preachers

W wigilię Halloween w Korbie odbędzie się recital zespołów z szeroko pojętego nurtu metalu ekstremalnego. Swój repertuar zaprezentują ulubieńcy służb mundurowych i lewackich społeczniaków, zausznicy samego ojca Rydzyka, czyli black metalowcy z DECLINE , którzy uraczą przybyłych paroma nowymi daniami, oraz wiadrem starych potraw polanych nowym sosem. Tradycyjnie, nie obędzie się bez obrazy uczuć religijnych, urażania godności życia ludzkiego, ataku na wartości mniejszości seksualnych, oraz pochylenia się nad losem imigrantów szturmujących Europę od jej południowych rubieży.

DYSPHORIA natomiast zaserwuje menu złożone głównie z dań opartych na wpół surowym, krwistym mięsie, bez przystawek, oraz zbędnej zieleniny. Oczywiście mięso wieprzowe, także nie każdy krąg kulturowy będzie mógł się tutaj odnaleźć.

NO SALVATION natomiast tradycyjnie już, zaprezentuje najwulgarniejszą z twarzy śmierć metalu, dostanie się każdemu, bez wyjątków.

Debiutujący w Korbie panowie z SOUL MAGGOT, jako że sami do debiutantów nie należą, pokażą co znaczy doświadczenie i sceniczne obycie.

Organizator i właściciel klubu nie biorą odpowiedzialności za ewentualne uszkodzenia ciała, bądź urazy psychiczne doznane podczas trwania wydarzenia. Uwaga - osoby wrażliwe religijnie, miłośnicy tolerancji, fani rurek i fryzur na boczek mogą czuć się nieco nieswojo podczas imprezy. Przychodzisz na własną odpowiedzialność. Niekulturalne rozmowy przy zabójczych dawkach alkoholu i różnych takich przewidziane do rana. Start już o 19, wstęp aż 10 złotych.

Ps. prezenty również mile widziane, bo Thabel będzie opijał urodziny.

DECLINE (black metal )
DYSPHORIA (death metal)
NO SALVATION (death metal)
SOUL MAGGOT (death metal)

start: 19
wstęp: 10