28-11-2015

Kraków

Klub Studencki Żaczek

Start
19:00

20zł


Klub Studencki Żaczek
..
Kraków

BAS TAJPAN & BOB ONE

Data: 28 listopad
Miejsce: Klub Żaczek
Bilety:
przedsprzedaż 20 pln - ekobilet.pl oraz Klub Żaczek


BAS TAJPAN & BOB ONE

Razem są niezwykle zgranym duetem, ale również każdy z nich z osobna udowadnia swoją klasę. Atakują reggae, dancehall i hip-hop - “Nie przypuszczam, ja wiem – dobrze będzie!”
Wieczór jamajskich brzmień połączony z mocnymi wokalami!
Zapraszamy!

GADABIT

Krakowska grupa muzyczna, której skład zespołu oparty jest o strukturę zwróconą w swym zamyśle w stronę korzeni muzyki hip-hop, a jej trzon stanowią: Mc (Ind), producent (K-Qui) oraz Quban (freestyle, instrumenty perkusyjne). Jej twórczość łącząca w sobie elementy wspomnianego już hip-hopu, reggae, jazu i innych gatunków muzycznych, opiera się o stylistykę wybiegającą poza wszelkie ramy. Grupa wydała niedawno długogrającą płytę „Gadabit”. Obecnie pracuje nad nowym materiałem, premiera krążka na jesień ;)


BAS TAJPAN wokalista i autor tekstów, którego kariera rozpoczęła się w drugiej połowie lat 90-tych. Jako artysta solowy zaistniał na początku nowego wieku na albumach producenckich IGS-a oraz w solowym projekcie Gutka Mustafarai. Współpracował m.in. z takimi wykonawcami jak Junior Stress, Firma, Miuosh, Peja, Tabu Duby, Skorup, Fu czy Hemp Gru. W 2007 roku wraz z Miuoshem założył projekt Fandango Gang. Efektem był wspólny album o tym samym tytule. Wydał dwa solowe albumy. Debiut “Korzenie i kultura” (2010) promowany był singlami “Korzenie i kultura” oraz “Potęga majestatu”. Wydany w 2012 roku przez Hemp Records “Made in Tajpan” przyniósł clipy “Podróż” oraz “Dla moich ludzi”. 9 stycznia 2015 roku na polki sklepowe trafił trzeci solowy album Bas Tajpana pt. " Slavic Rasta" nakładem wytworni Slavic Rasta Label, promowany singlami "Niebo", " Muzyka buntu" oraz "Ukorzeniony Rap".

BOB ONE to raper / wokalista zadebiutował w roku 2001 z kolektywem Rainbow Hi-Fi, gdzie po raz pierwszy spróbował swoich sił na mikrofonie. Następnie dołączył do częstochowskiego sound systemu Rub Pulse. W 2008 wydał pierwszy solowy album “Jeden”. Nagrywał wspólne utwory z takimi wykonawcami jak Hemp Gru, Firma, Onar, Tabu czy Junior Stress. Oprócz charakterystycznego głosu znany jest również jako utalentowany producent, sam tworzący swoje podkłady i zapewniający je często m.in. Bas Tajpanowi. W czerwcu 2013 r.nakładem MaxFloRec Bob One wydal swój długo oczekiwany drugi solowy album „Twój ruch”, promowany teledyskami “Widzę dziś” ,“Zostawiam”, "Twój ruch", " W co wierzysz" , " Nie trzeba" oraz " Daj z siebie wszystko" z gościnnym udziałem Bas Tajpana. Album uzyskał tytuł " Złotej Płyty". Bas Tajpan i Bob One od lat są ściśle współpracującym duetem, zarówno w studio jak i na scenie. W 2012 roku nagrali wspólny EP „Wszystko na sprzedaż”.

PATRONAT MEDIALNY:

www.koncertoamnia.pl
www.kulturatka.pl
www.infomusic.pl
www.dlastudenta.pl
Fuzja Rapu
Rap Made in KRK
Loża Szyderców
Manko.pl
Good Shit
Skate Burger
POSTY