17-02-2018

GOLD

Kraków

Klub Alchemia

Start
19:00

40 zł

50 zł


Klub Alchemia
..
Kraków

GOLD i Entropia na dwóch koncertach w Polsce.

16 i 17 lutego kolejno w warszawskim klubie Hydrozagadka i w krakowskiej Alchemii zagrają: Gold, Entropia, Dziewczęta (tylko w Warszawie) i Them Pulp Criminals (tylko w Krakowie).


GOLD (dark/occult rock - Rotterdam) - Ván / Profound Lore

Holenderski sekstet grający amalgamat, który bardzo trudno wrzucić do jakiejkolwiek szuflady gatunkowej, choć najstosowniejszą wydaje się "dark rock".
W muzyce Gold znajdziesz inspirację takimi artystami jak The Devil's Blood (nic dziwnego - gitarzysta TDB - Thomas Sciarone jest w Gold głównym kompozytorem), Sabbath Assemly, Beastmilk czy In Solitude. Całości dopełnia hipnotyzujący głos wokalistki, której rodzice wybrali imię na cześć kochanki Franza Kafki.

https://www.facebook.com/thebandGOLD
https://gold-vanrecords.bandcamp.com/
Live at Desert Fest Berlin


GOLD

ENTROPIA (psychodeliczny metal - Oleśnica) - Arachnophobia Records

https://www.facebook.com/mourningentropia/
https://entropia.bandcamp.com/

Entropia to powstały w 2007 roku w Oleśnicy zespół grający psychodeliczny metal. Po premierze debiutanckiego albumu „Vesper” w 2013 roku, przyjętego entuzjastycznie przez publiczność i krytyków, Entropia miała okazję zagrać na scenach siedmiu europejskich krajów. Po wydaniu swojego drugiego, doskonale przyjętego albumu „Ufonaut” w Arachnophobia Records zespół zaczął dryfować w stronę połączenia black metalu z kraut rockiem i niedawno zapowiedział nadchodzące narodziny jego następcy.

Entropia

THEM PULP CRIMINALS (dark urban folk/rockabilly - Kraków) - Malignant Voices

https://www.facebook.com/thempulpcriminals
https://thempulpcriminals.bandcamp.com/

Them Pulp Criminals to dark urban folk / rockabilly dla fanów King Dude, The Coffinshakers, Siouxie and the Banshees czy Johnny'ego Casha.
Nostalgiczne ale i pełne energii oraz wisielczego humoru piosenki o byciu samotnym facetem w metropolii zbudowanej z szarych bloków.

Criminals
fb link: https://www.facebook.com/events/1110539515750043/
https://web.facebook.com/events/358381087947234/
Bilety w cenie 40/50pln dostępne tutaj:
http://southerndiscomfort.8merch.com/services/store
https://goout.net/pl/billety/gold/liub/