19-03-2017

Kraków

ICE Kraków Congress Centre

Start
18:00

od 100zł


ICE Kraków Congress Centre
..
Kraków

GWIEZDNE WOJNY KONCERTOWO

Producenci i twórcy projektu Queen Symfonicznie zapraszają na wyjątkowy koncert w Centrum Kongresowym ICE Kraków - 19 marca 2017!

Gwiezdne Wojny Koncertowo to multimedialne show w wykonaniu Hollyłódzkiej Orkiestry Filmowej i orkiestry Alla Vienna, pod dyrekcją Adama Klocka. Wzbogacone o niezwykłe wizualizacje i znakomitą grę świateł.

Na repertuar koncertu złoży się słynna muzyka Johna Williamsa do wszystkich części filmowej sagi George'a Lucasa. Nie zabraknie najbardziej znanych motywów, takich jak "Marsz Imperialny". Ale to oczywiście nie wszystko. Scenografie uzupełnią postacie z filmów, a efekty wizualne sprawią, że widz poczuje się lepiej niż w kinie.

Gwiezdne Wojny Koncertowo

fot. materiały prasowe FANTOM MEDIA

BILETY:


19 marca 2017 (niedziela)
Kraków
ICE KRAKÓW Congress Centre, ul. Marii Konopnickiej 17
Wejście od 18:30
Początek koncertu o 19:00
Bilety w cenie 100, 130, 150, 170 zł dostępne w sieciach Ticketpro/Empik/Media Markt/Saturn oraz punktach Infokraków.

Gwiezdne Wojny Koncertowo


Koncert otworzy najsłynniejszy "Star Wars Main Title". Całość to 16 najbardziej znanych tematów ustawionych w kolejności chronologicznej od pierwszej części "Mroczne widmo" po siódmą - "Przebudzenie mocy". Będziemy mogli usłyszeć między innymi takie utwory, jak: "Duel Of The Fates", "Yoda's Theme", "Cantina Band", "Battle of the Heroes" czy "March of Resistance". Muzyce towarzyszyć będą wizualizacje na wielkim ekranie, a nietuzinkowy show świetlny wprowadzi nas całkowicie w świat stworzony przez George`a Lucasa.

Premierowy spektakl w Częstochowie zgromadził komplet publiczności na długo przed terminem. Relację i zdjęcia z wydarzenia można zobaczyć tutaj:

http://czestochowskie24.pl/kultura/gwiezdne-wojny-koncertowo-lepiej-niz-kino/

Źródło:materiały prasowe organizatora - FANTOM MEDIA

Powiązane: