27-11-2016

Martin Garrix

Kraków

Tauron Arena Kraków

Start
18:00

od 99zł


Tauron Arena Kraków
ul. Stanisława Lema 7
Kraków

Martin Garrix

Martin Garrix - jeden z najwybitniejszych, a zarazem najmłodszych DJ-ów światowej sceny electro house już 27 listopada wystąpi w Krakowie. Koncert autora takich hitów jak: "In The Name Of Love", "Animals" oraz "Wizard" odbędzie się w hali TAURON Arena Kraków. Będzie to jedno z najważniejszych, tegorocznych wydarzeń muzyki elektronicznej w Polsce. Organizatorem koncertu będzie agencja Prestige MJM.

Martin Garrix to popularny holenderski DJ i producent muzyczny. Twórczość artysty, określana jako big room house, to połączenie brzmień electro, dutch i progressive house oraz dance. Pomimo młodego wieku Martin Garrix ma na swoim koncie współpracę z takimi sławami muzyki klubowej jak: David Guetta, Tiësto, Dyro, Afrojack, Hardwell, Borgore czy R3hab. Artysta był jedyną osobą poniżej 18 roku życia, która zagrała na prestiżowym festiwalu Tomorrowland, a także najmłodszym wykonawcą, występującym w hiszpańskim klubie Privilege Ibiza. Na szczególną uwagę zasługuje również fakt, że w ciągu zaledwie dwóch lat Garrix znalazł się na trzecim miejscu prestiżowego notowania DJ Mag Top 100, awansując z miejsca 40, a jego singiel „Animals” zdobył ponad 100 milionów odsłuchań w serwisie Spotify.

Martin Garrix


Utalentowany DJ ma na swoim koncie szereg prestiżowych nagród przemysłu muzycznego, w tym m.in. trzy statuetki Dance Music Awards, dwie nagrody NRJ DJ Awards, a także nagrodę YouTube Music Awards, MTV Europe Music Awards oraz MTV Millennial Awards. W ciągu minionych lat Martin Garrix zaprezentował swoje umiejętności na scenach największych i najbardziej prestiżowych festiwali muzycznych świata, w tym m.in. Coachella, Amsterdam Music Festival, Tomorrowland, Ultra Music Festival, Lollapalooza oraz Sziget Festival. W Polsce artysta wystąpił dotychczas tylko raz. Na kolejne show utalentowanego DJ-a już teraz czekają dziesiątki tysięcy polskich fanów.

- Decyzja o zaproszeniu do Polski tego artysty to w dużej mierze wybór polskich fanów. Nasza sonda na Facebooku, w której poprosiliśmy użytkowników o oddanie głosów na artystę, którego chcieliby zobaczyć na żywo w Polsce, nie pozostawiła wątpliwości co do trafności tego wyboru. Spośród ponad 2,2 tys. oddanych głosów aż 1,1 tys. przypadło Martinowi Garrixowi. Holenderski DJ pozostawił w tyle takich artystów, jak David Guetta, Calvin Harris oraz Daft Punk. Cieszy nas, że możemy zrealizować muzyczne marzenie tak wielu polskich fanów artysty – komentuje Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która zorganizuje koncert.

Koncert Martina Garrixa w hali TAURON Arena Kraków odbędzie się 27 listopada 2016 r. Sprzedaż biletów na to wydarzenie rozpocznie się w poniedziałek, 5 września, o godz.10:00. Wejściówki będzie można nabywać poprzez strony: prestigemjm.com, eBilet.pl, a także w sieci salonów Empik na terenie całego kraju.BILETY:


27 listopad 2016 r.
TAURON Arena Kraków
Martin Garrix
+ Justin Mylo

Ceny biletów:

Martin Garrix

Sprzedaż biletów na to wydarzenie rozpocznie się w poniedziałek, 5 września, o godz.10:00. Wejściówki będzie można nabywać poprzez strony: www.prestigemjm.com, www.eBilet.pl, a także w sieci salonów Empik na terenie całego kraju.

O ARTYŚCIE:Martin Garrix to popularny holenderski DJ i producent muzyczny, znany na arenie międzynarodowej za sprawą takich hitów jak "In The Name Of Love", "Animals" oraz "Wizard". Twórczość artysty, określana jako bigroom house, to połączenie brzmień electro, dutch i progressive house oraz dance.

Martijn Garritsen, jak naprawdę nazywa się artysta, urodził się w 1996 roku w Amsterdamie. Artysta już od najmłodszych lat wykazywał przywiązanie do muzyki. Uczęszczał do Herman Brood Academie, specjalnej szkoły gdzie uczono podstaw produkcji muzyki, którą ukończył już w wieku 14 lat. Zainteresowanie muzyką klubową zrodziło się w nim w 2004 roku, po obejrzeniu koncertu DJ-a Tiësto w trakcie Igrzysk Olimpijskich w Atenach. Przełomowym momentem w rozpoczęciu kariery był rok 2012 roku, kiedy to młody twórca podpisał kontrakt z holenderskim gigantem Spinnin' Records, dzięki czemu kilka miesięcy później wydał swój pierwszy singiel, zatytułowany „Keygen”. Kolejnymi istotnymi krokami na drodze do sławy Garrixa był utwór "BFAM", wydany we współpracy z Julianem Jordanem oraz kompozycja "Torrent", zrealizowana dzięki kolaboracji z Sidneyem Samsonem i wyprodukowana nakładem wytwórni Tiësto – Musical Freedom.

Martin Garrix


Swój pierwszy mini album, zatytułowany "Gold Skies" Martin Garrix wydał w 2014 roku. Na płycie znalazły się utwory "Animals", "Wizard", "Tremor", "Gold Skies" oraz "Proxy". Każda z kompozycji została napisana oraz stworzona samodzielnie przez holenderskiego DJ-a. Druga EP'ka DJ-a, nosząca tytuł "Break Through the Silence" trafiła na rynek w 2015 roku. Na krążku znalazły się utwory "Break Through The Silence" oraz "Dragon". W 2016 Garrix powołał własną wytwórnię muzyczną - STMPD RCRDS.

Garrix współpracował dotychczas z takimi sławami muzyki klubowej, jak David Guetta, Tiësto, Dyro, Afrojack, Hardwell, Borgore czy R3hab. Artysta był jedyną osobą poniżej 18 roku życia, która zagrała na na prestiżowym festiwalu Tomorrowland, a także najmłodszym wykonawcą, występującym w hiszpańskim klubie Privilege Ibiza. W ciągu pięciu lat imponującej kariery scenicznej Martin Garrix stał się posiadaczem wielu prestiżowych nagród przemysłu muzycznego. Artysta ma na swoim koncie występy na scenach najbardziej prestiżowych mięzydzynarodowych festiwali muzycznych. Według rankingu magazynu Forbes Martin Garrix znajduje się na 7. miejscu najlepiej zarabiających DJ-ów świata. Młody twórca może pochwalić się zarobkami rzędu 17 milionów dolarów rocznie!

Justin Mylo


Muzyka zawsze była największą pasją Justina Mylo. Jak sam przyznaje, artysta nigdy nie miał wątpliwości, że to jedyna droga do uczynienia go szczęśliwym. Siedem lat temu – w wieku zaledwie kilkunastu lat - utalentowany DJ rozpoczął występy w małych klubach, bardzo szybko odkrywając talent do tworzenia i produkowania muzyki elektronicznej. Choć obecnie DJ ma zaledwie 20 lat, jego elektryzujące bity, będące rezultatem ogromnego talentu, już teraz podbijają parkiety najbardziej prestiżowych klubów świata. Z miesiąca na miesiąc kariera Justina Mylo nabiera coraz większego tempa. Począwszy od lata 2015 roku jego imię nieustannie widnieje takżę w line-up'ach najbardziej prestiżowych imprez klubowych, wśród których wskazać można m.in. Multiply Ibiza oraz Don't Let Daddy Know.

- Ciężko powiedzieć, czy bardziej kocham bycie DJ-em czy producentem. Wierzę, że połączenie tych dwóch czynności czyni moją twórczość kompletną. Tworzenie własnej muzyki i obserwowanie, jak reaguje na nią tłum czyni moją pracą najlepszą na świecie - przyznał młody artysta w jednym z wywiadów.

Już 27 listopada energetyczny DJ-set Justina Mylo otworzy długo wyczekiwany przez fanów muzyki klubowej występ Martina Garrixa w hali TAURON Arena Kraków. Młodzi artyści dzielili już wcześniej scenę m.in. podczas występów w Amsterdamie. Pomimo młodego wieku Martin Garrix ma na swoim koncie także współpracę z takimi sławami muzyki klubowej jak: David Guetta, Tiësto, Dyro, Afrojack, Hardwell, Borgore czy R3hab. Na szczególną uwagę zasługuje również fakt, że w ciągu zaledwie kilku lat Garrix znalazł się na pierwszym miejscu prestiżowego notowania DJ Mag Top 100.

Źródło:materiały organizatora - http://www.prestigemjm.com/