29-11-2017

imageconverter59dca32252e221

Kraków

Klub Studencki Kwadrat

Start
19:00

90 zł – przedsprzedaż

100 zł – w dniu koncertu


Klub Studencki Kwadrat
ul. Skarżyńskiego 1
Kraków

Posłuchaj nowego albumu Sunrise Avenue

Sunrise Avenue wystąpi 29 listopada w krakowskim klubie Kwadrat. Twórcy takich mega-hitów jak chociażby „Fairytale Gone Bad” oraz „Forever Yours” odwiedzą nasz kraj przy okazji trasy koncertowej "Heartbreak Century Tour 2017". Występ grupy w Krakowie będzie jedynym koncertem w Polsce w trakcie trwania najbliższej trasy koncertowej po Europie.

Grupa Sunrise Avenue świętuje premierę nowego albumu „Heartbreak Century”. Nową płytę można odsłuchać za darmo między innymi za pośrednictwem serwisu Spotify. „HEARTBREAK CENTURY” NA SPOTIFY: https://goo.gl/kMfteJ

SUNRISE AVENUE (Finlandia) alternatywny rock, rock, pop:
Byli u nas już tyle razy, że mogliby wystąpić o pozwolenie na pobyt stały oraz pracę i bez problemu je otrzymać. Inna sprawa, czy chcieliby zamienić niesamowite fińskie krajobrazy na marnej jakości polskie powietrze oraz nieustanne przepychanki polityczne.
Odsuwając te rozważania na bok, trudno nie zauważyć, że powstała w 2002 roku w Helsinkach formacja Sunrise Avenue, już dawno znalazła drogę do serc polskich słuchaczy. Podbili ich utworami "Fairytale Gone Bad" i "Forever Yours" oraz licznymi koncertami w Polsce, chociażby na imprezach "Hity na czasie" i Eska Music Awards. À propos tego ostatniego wydarzenia, Sunrise Avenue zostali przed laty laureatami nagród tej rozgłośni dla najlepszego debiutanta.
Sunrise Avenue tworzy niesamowicie melodyjne, wpadające w ucho piosenki, a na żywo wprost eksploduje energią. Popularność kapeli już dawno przekroczyła granice Finlandii. Dość powiedzieć, że wokalista Samu Haber był jednym z trenerów w niemieckiej wersji talent show "The Voice.
Sprawdź, jeśli lubisz: Reamonn, Travis, The Rasmus, 3 Doors Down…
http://www.sunriseave.com
https://www.facebook.com/sunriseavenue
https://www.youtube.com/watch?v=OUyfQLd3bCs


Zagrają:
SUNRISE AVENUE (Finlandia) alternatywny rock, rock, pop
+
Support

Kiedy: 29 listopada (środa) 2017
Gdzie: Kraków @ Kwadrat, ul. Skarżyńskiego 1
Bilety: 90 zł – przedsprzedaż, 100 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

Bilety dostępne na:
www.knockoutprod.net/sklep (druki kolekcjonerskie)
www.eventim.pl


Zaprasza
Knock Out Productions
http://www.knockoutprod.net
https://www.facebook.com/productions.knock.out https://www.instagram.com/knockoutprod
imageconverter59dca32252e221