16-03-2019

Kraków

Klub Studencki Kwadrat

Start
17:00

Klub Studencki Kwadrat
ul. Skarżyńskiego 1
Kraków

Punk Fest 2019

Zapraszamy na kolejną edycję Punk Fest - tym razem odbędzie się w Krakowie, w klubie Kwadrat już 16 marca 2019 roku. Na scenie pojawią się: Evil Conduct, Lion's Law, Bad Co. Projec, La Inquisición, Aggressive, Saint&Sinners, Arch Rivals, Svetlanas, Lazy Class. Punk Fest 2019 bilety już w sprzedaży!

Evil Conduct to znany i lubiany holenderski zespół oi/punkowy, identyfikujący się z kulturą ludzi pracy. Grupa jest porównana z legendarnymi zespołami Oi! z początku lat osiemdziesiątych. Otrzymali nawet przydomek "holenderski Last Resort". Mimo że zespół uważa to za wielki komplement, Evil Conduct nigdy nie zrezygnował z własnej tożsamości. Ich muzyka może być zakwalifikowana jako muzyka klasy robotniczej Oi! z mocnym wokalem.

Evil Conduct został założony w 1984 roku. Na początku miał ogromne problemy z występami na żywo, zagrał tylko garść koncertów. Ponieważ mało kto wiedział cokolwiek o Evil Conduct, zespół stał się pewnego rodzaju undergroundowa legendą. W latach 1998-99 zespół powraca po licznych prośbach fanów i organizatorów. Od tego czasu Evil Conduct grał koncerty w całej Europie i otrzymał etykietkę geniuszy koncertów live. Galicja Productions z dumą ogłasza występ zespołu w Krakowie!

Jak co roku postanowiliśmy powrócić do sprawdzonej formuły Punk Festu. Jest to dla nas niezwykle ważne wydarzenie, ponieważ Galicja od samego początku swojego istnienia była blisko związana z szeroko pojętą muzyką punkrockową i tego typu koncerty organizujemy z niezwykłą przyjemnością. Nie będziemy ukrywać, że ma to duży związek z naszymi prywatnymi upodobaniami muzycznymi, więc możecie liczyć na ściśle wyselekcjonowaną, absolutną klasykę gatunku, najlepszy skład oraz największe punkowe klasyki w najlepszych wykonaniach. Ten niezależny festiwal wpisał się już na stałe w mapę wydarzeń w Krakowie i każdorazowo zaskakuje składem wszystkich fanów punkowego grania. W przyszłorocznej edycji wystąpią: Lion's Law, Bad Co. Projec, La Inquisición, Aggressive, Saint&Sinners, Arch Rivals, Svetlanas, Lazy Class ale na tym nie koniec składu!

https://www.ebilet.pl/muzyka/rock/punk-fest/?fbclid=IwAR3R-Zfo5yEcRM8rL1s9Rjd6M23D8GkGtIHz-rvoBGz7cpB2ye4zQqgEgl4
PUNK FEST 2019, KRAKÓW

EVIL CONDUCT, Lion’s Law, Bad Co. Project, La Inquisición, Aggressive, Saints&Sinners, Arch Rivals, Svetlanas, Lazy Class

Kraków – 16.03.2019 – Klub Kwadrat ul. Skarżyńskiego 1
Otwarcie wejść: 15:00 Start: 16:00
Bilety przedsprzedaż: 99zł pierwsze 300szt, następne bilety 120zł w dniu koncertu 130zł

Bilety do nabycia:

BILETY KOLEKCJONERSKIE:


Klub Kwadrat, ul. Skarżyńskiego 1
Metal Shop, ul. Długa 17
Klub Dziekanat, ul. Pędzichów 23
Klub Lochness, ul. Warszawska 15
Płyty Winylowe, ul. Dobrego Pasterza 100
Sklep Muzyczny ALL, ul. Mickiewicza 14, Katowice

Wysyłkowa sprzedaż biletów kolekcjonerskich:
tel.12 632 21 47 (metal.shop.dluga@gmail.com)

BILETY ELEKTRONICZNE:

Bilety z systemu Ticketmaster: https://www.ticketmaster.pl/event/10217 oraz w sieci sklepów: EMPIK, MEDIA MARKT, SATURN w całej Polsce.

Bilety z systemu eBilet: https://www.ebilet.pl/muzyka/rock/punk-fest/ oraz w sieci sklepów: EMPIK, MEDIA MARKT, SATURN w całej Polsce

Bilety z systemu Going: https://going.pl/punk-fest-2019