20-12-2015

Kraków

Klub Studencki Żaczek

Start
20:00

info ...


Klub Studencki Żaczek
..
Kraków

W.E.N.A. / TE-TRIS / Ad.M.a w Krakowie!

W.E.N.A.
obecnie Wudoe to jeden z najczęściej koncertujących raperów w Polsce, jako jeden z niewielu na scenie nie występuje w towarzystwie hypemana. Muzycznie artystę wspiera dj Ike. Dzięki energii i charyzmie jaką pokazuje podczas koncertów, W.E.N.A. zdobywa sobie coraz liczniejsze grono fanów. Do największych, koncertów z kilkutysięcznym gronem widzów można zaliczyć min. Mazury Hip-Hop Festiwal 2012, Gdańsk Dźwiga Muzę 2013, czy Hip-Hop Kemp 2011, 2013. W 2015 W.E.N.A. rozpoczął równoległe pracę nad dwoma albumami: Krótką płytą z warszawskim producentem Quizem, oraz długo grającym albumem z siedmioosobowym, wrocławskim zespołem jazzowym Electro-Acoustic Beat Sessions.

TE-TRIS
polski raper, freestyle'owiec i producent muzyczny. Laureat licznych konkursów freestyle'owych, dwukrotnie tytułowany w Wielkiej Bitwie Warszawskiej. Na koncie artysty są cztery albumy, 2 mixtape'y oraz liczne kolaboracje gościnne. Nagrywał m. in. z O.S.T.R., Łoną, Weną, Rasmentalismem, Onarem, Pyskatym, Grubsonem. Prowadzi wiele warsztatów związanych z kulturą Hip-Hop'ową. Ma na swoim koncie kilka albumów,. W Krakowie zaprezentuje premierowo najnowszy materiał, z świeżo powstałej płyty „Definitywnie”.

Ad.M.a.
to młoda utalentowana raperka, której debiutancki album „Szmaragdowa Szczerość” w ciągu kilku dni od premiery zdążył się odbić szerokim echem. Swoją przygodę z muzyką zaczęła w 2007 roku. Przez ten czas jej twórczość trafiała głównie na rodzimy grunt, do szerszego grona udało jej się dotrzeć dopiero dzięki konkursowej zwrotce Pompuj Rap 3. Jej muzykę cechuje dynamiczne i energiczne flow z charakterystyczną manierą w głosie, przemyślane i dopracowane teksty, a także dość szeroka tematyka, którą porusza w swoich utworach. Na swoim koncie ma również album pt. „A.wraca późno” . Z niecierpliwością czekamy na NOWE ;)