20-04-2018

plakat

Łódź

Magnetofon

Start
19:00

25 zł (przedsprzedaż)

W dniu koncertu 35 zł.


Magnetofon
ul. Zgierska 26A
91-059 Łódź

Wspólna mini trasa Totem i Drown My Day

Wspólna mini trasa Totem i Drown My Day rusza już w tym tygodniu. Dwie death metalowe ekipy odwiedzą w sumie cztery miasta. Będzie głośno, bardzo głośno!

13 kwiecień – Kraków – Zaścianek

14 kwiecień – Wrocław – Liverpool

20 kwiecień – Łódź – Magnetofon

21 kwiecień – Chorzów – Red & Black

Jako goście na trasie zagrają Planet Hell (Kraków i Chorzów), Impet (Łódź) oraz J.D.Overdrive (Chorzów).

Bilety w cenie 25 zł (przedsprzedaż) dostępne w klubach i w sprzedaży online. W dniu koncertu wejściówki w cenie 35 zł.


Totem (Bukowno/Kraków)

Totem to banda ziomków z nieuleczalnym zespołem produkowania niepokojących dźwięków, którzy od 2001 r. nagrywają i koncertują z większymi i mniejszymi przerwami. Na koncie mają dwie pełne płyty, i dwie demówki – ich ostatnie wydawnictwo to EPka pt. ”Limbo”, która ukazała się w 2015 r. Muzyka Totem to w głównej mierze metalcore, ale z mocnymi naleciałościami ze strony thrashu i death metalu. Natomiast muzykę zespołu definiuje przede wszystkim growl Weroniki, którego nie trzeba przedstawiać fanom ciężkiego brzmienia z Polski.

https://www.facebook.com/band.totem/

Drown My Day (Kraków)

Choć sami wolą określać swoją muzę jako death metal, ciężko nie wyczuć u nich mięsistych breakdownów, podczas których niejedno czoło spotkało się z podłogą. Drown My Day wydali jeden album długogrający i cztery EPki, a na koncie mają prawie dwanaście lat hałasowania – ich ostatnia płytka pt. ”Nightmare Becomes Reality” ujrzała światło dzienne dwa lata temu.

https://www.facebook.com/drownmyday/
plakat