24-07-2015

Płock

Płock

Start
15:00

od 140zł


Płock
Rybaki 8
Płock

Audioriver

Noisia, Simian Mobile Disco (dj set), Ben Klock, Tale Of Us, Fur Coat i Kalipo live to pierwsze potwierdzone gwiazdy na festiwalu Audioriver, który odbędzie się w dniach 24-26 lipca 2015 na plaży w Płocku.

Kilka słów o wydarzeniu powiedział rzecznik festiwalu, Łukasz Napora.

"Zaczynamy wcześniej niż zwykle z kilku powodów, ale wszystkie one wiążą się z faktem, że w przyszłym roku obchodzimy nasze 10. urodziny.
Po pierwsze, będziemy mieć dużo więcej do zakomunikowania – dotyczy to zarówno liczby gwiazd, jak i aktywności wokół festiwalu. Karty odsłaniać będziemy stopniowo, ale już teraz mogę zdradzić, że Audioriver Sun/Day będzie miał nie jedną, a dwie sceny, a to znaczy, że na wydarzeniu usłyszymy drugi najważniejszy gatunek reprezentowany na festiwalu, czyli drum & bass. Po drugie, w związku z jubileuszem chcieliśmy stworzyć specjalną edycję biletów i pomyśleliśmy, że część naszej publiczności mogłaby zechcieć podarować bliskim osobom taki karnet na nadchodzące święta."

Ceny biletów:

Dwudniowe wejściówki na piątkowe i sobotnie koncerty na plaży dostępne do 22 lutego w cenie 160 zł.
Kolejne pula to już 190 zł do 10 maja, 220 zł do 19 lipca i ostatecznie 250 zł. Bilety jednodniowe kosztują 140 zł i pojawią się w sprzedaży 20 lipca.
Wejściówki trzydniowe będa kosztowały 210 zł - i zapewne zostaną wyprzedane przed podwyżkami.