27-01-2020

Warszawa

Klub Proxima

Start
19:00

Klub Proxima
ul. Żwirki i Wigury 99a
02-089 Warszawa

AliA po raz pierwszy wystąpi w Polsce

Knock Out Productions zaprasza na koncert japońskiej grupy w Warszawie! Zespół Alia powstał w 2018 roku i ma na swoim koncie dwa mini albumy. Najnowszy – „Realize", wytwórnia Slide Sunset wydała 18 września 2019 roku. Za kilka miesięcy, grupa wyruszy w swoją pierwszą światową trasę, by promować wspomniane wydawnictwo.

Koncerty w ramach trasy „AliAliVe2020 Around the World -Re:AliVe-" obejmą również Polskę! Japoński zespół wystąpi 27 stycznia 2020 roku w warszawskim klubie Proxima.

Informacje o biletach już wkrótce!

ALIA (Japonia) J-rock, pop:

Dwie dziewczyny i czterech chłopaków tworzy powstały w 2018 roku japoński zespół AliA. Kapela, wiele na to wskazuje, w najbliższych latach może stać się główną rockową formacją z Azji. Dlaczego? Ponieważ fenomenalnie łączą wiele stylów w przekonującą całość, a do tego potrafią pisać piosenki wprost eksplodujące radością, pozytywną energią. Potężnie brzmiące i nierzadko epickie. A jeśli ktoś przywiązuje wagę do strojów, japońska grupa na pewno go nie rozczaruje, bo jej członkowie mają ubrania ciekawie zaprojektowane i do tego skrzące się dziesiątkami kolorów, co może wskazywać na inspirację nurtem visual kei.

Alia to J-rock, J-pop, ale także elektronika, nastrojowa, choć zdarza się, że zalatuje klubem z muzyką techno. Japończycy mają dryg do bezkompromisowego mieszania gatunków, a do tego imponują biegłością techniczną i brzmieniem. Wokalistka Ayame śpiewa w ojczystym języku, lecz zupełnie nie przeszkadza to w odbiorze zarażających dobrą energią piosenek. Oprócz wspomnianej Ayame tę wyjątkową dźwiękową mieszankę tworzą jeszcze: skrzypaczka Rina, TKT (klawisze), Seiya (gitara basowa), Eren (gitara) i Bob (perkusja). "Pasujemy do siebie idealnie" – zapewniają Japończycy.

Sprawdź, jeśli lubisz: Spyair, One Ok Rock, Mucc...

http://www.alialive.jp
https://www.facebook.com/alia20180723/
https://www.youtube.com/watch?v=FqKQ2_oexXM


Zagrają:
ALIA (Japonia) j-rock, pop

Kiedy: 27 stycznia (poniedziałek) 2020
Gdzie: Warszawa @ Proxima, ul. Żwirki i Wigury 99a
Organizator: Knock Out Productions

Informacje o biletach już wkrótce!


Zaprasza
Knock Out Productions
http://www.knockoutprod.net
https://www.facebook.com/productions.knock.out
https://www.instagram.com/knockoutprod