13-05-2017

faydee

Warszawa

Klub Stodoła

Start
19:00

136 zł


Klub Stodoła
ul. Batorego 10
Warszawa

FAYDEE już 13 maja na Open Stage w Stodole!

Już 13 maja na Open Stage Klubu Stodoła wystąpi australijski wokalista, gwiazdor oraz producent muzyczny – Faydee! Fady Fatrouni, jak naprawdę nazywa się artysta, podbił serca fanów muzyki R&B oraz dance na całym świecie, m.in. za sprawą takich hitów jak "Can't Let Go", "Nobody" oraz "Catch Me".

Faydee, który urodził się w 1987 roku w Sydney, został odkryty w wieku 19 lat przez Ronniego Diamonda, właściciela wytwórni fonograficznej Buckle Up Entertainment. Obecnie artysta ma na swoim koncie wydanie jednego albumu studyjnego "Never Saw Me Coming". Piosenkarz zdobył dotychczas wiele prestiżowych nagród przemysłu muzycznego, jak m.in. tytuł "Najlepszego Artysty Europejskiego" podczas rozdania nagród Big Apple Music Awards 2015 oraz statuetkę "Hit Roku" za piosenkę "Habbi (I Need Your Love)”, nagraną wspólnie z takimi artystami, jak Mohombi, Costi i Shaggy.

Koncert w Stodole będzie częścią europejskiego tournee wokalisty, w ramach którego wystąpi także m.in. w Wielkiej Brytanii, na Cyprze oraz w Niemczech.


ZAPRASZAMY

Bilety:
136 zł (stojące)
Bilety do kupieniu w kasie klubu Stodoła.
Sprzedaż internetowa : www.faydee.com i www.stodola.pl
Bilety M&G dostępne wyłącznie na stronie : : www.faydee.com

Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.

Kup kartę podarunkową klubu Stodoła i obdaruj kogoś bliskiego wyjątkowym koncertem. Szczegóły na www.stodola.plBILETY KOLEKCJONERSKIE NA www.stodola.pl

W sprzedaży dostępne również Karty Podarunkowe Klubu Stodoła - obdaruj bliskich wyjątkowym koncertem.