12-05-2016

Grzegorz Kloc

Warszawa

Klub Stodoła

Start
19:00

od 30zł do 40zł


Klub Stodoła
ul. Batorego 10
Warszawa

GRZEGORZ KLOC

Grzegorz Kloc-wokalista, gitarzysta, kompozytor, producent muzyczny i działacz społeczny. Ma na koncie trzy solowe albumy - "Na skrzydłach miłości", "Powrót Łazarza" i "Idę po wodzie" oraz setki zagranych koncertów w Polsce i za granicą.

Grzegorz Kloc oraz Agencja Global Fun zapraszają na specjalny koncert promujący nowy album pt. "Idę po wodzie". Koncert odbędzie się 12 maja w Klubie Stodoła.



Bilety


Przedsprzedaż: 30 pln
W dniu koncertu: 40 pln

Bilety dostępne są w kasie Klubu Stodoła (ul. Batorego 10, kasa Klubu Stodoła)
Sprzedaż internetowa:
stodola.pl - https://stodola.pl/shop_ticket-103802.htm
www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl

TIMETABLE:
19.00 - otwarcie klubu
20.00 - rozpoczęcie koncertu

O Artyście


Grzegorz Kloc-wokalista, gitarzysta, kompozytor, producent muzyczny i działacz społeczny. Ma na koncie trzy solowe albumy - "Na skrzydłach miłości", "Powrót Łazarza" i "Idę po wodzie" oraz setki zagranych koncertów w Polsce i za granicą. Współpracował z największymi artystami sceny muzycznej w Polsce min: zespołem Sixteen, Natalią Kukulską, Natalią i Eleonorą Niemen, Marylą Rodowicz, Ryszardem Rynkowskim, Beatą Bednarz, Anita Lipnicką czy zespołami Daab, DeMono.
Jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych muzyków chrześcijańskich w kraju, artystą śpiewającym piosenki zaangażowane, z przesłaniem. Jego płyty patronowały największe media w Polsce min: Gość Niedzielny, Onet.pl , lista przebojów Muzyczne Dary oraz około 30 rozgłośni. Piosenki Grzegorza Kloca osiągają szczyty list przebojów, a teledyski mają ponad kilkaset tysięcy wyświetleń na portalu Youtube. Utwory artysty są dostępne na iTunes oraz we wszystkich dużych sklepach internetowych na całym świecie.
Na koncercie usłyszymy materiał z trzech płyt muzyka, a także premierowe kompozycje. Usłyszymy również utwory innych wykonawców. Lista gości ma być niespodzianką i będzie opublikowana za kilka tygodni.
Koncert jest podsumowaniem 15 letniej działalności Grzegorza, dlatego nie zabraknie atrakcyjnych gości specjalnych.
Grzegorzowi na scenie towarzyszyć będzie zespół w składzie: Kornel Popławski- gitara basowa, Konrad Zieliński- perkusja, Kuba Piotrowski - keyboard, Paweł Zaręba- gitara i wielu innych muzyków.

źródło:materiały organizatora