24-10-2017

nick cave

Warszawa

Torwar

Start
18:00

179 zł


Torwar
Łazienkowska
Warszawa

NICK CAVE & THE BAD SEEDS w Polsce!

Nick Cave & The Bad Seeds ogłaszają trwającą 8 tygodni europejską trasę, która rozpocznie się 24 września w Bournemouth’s International Centre. Zespół zawita do Europy po koncertach w Australii (styczeń 2017) i w USA (maj i czerwiec 2017). Podczas trasy europejska publiczność będzie mogła usłyszeć największe przeboje Nick Cave & The Bad Seeds oraz – po raz pierwszy na żywo – piosenki z nowego albumu Skeleton Tree. Ostatnia trasa Nick Cave & The Bad Seeds w Europie odbyła się w 2014 roku. Na warszawskim Torwarze zespół pojawi się 24 października!

Skład ośmioosobowej grupy Nick Cave & The Bad Seeds na ogłoszonej trasie to: Nick Cave, Warren Ellis, Martyn Casey, Thomas Wydler, Jim Sclavunos, Conway Savage, George Vjestica i Larry Mullins.

Bilety wejdą do sprzedaży 17 lutego o 10.00 na www.nickcave.com i www.livenation.pl.
Bilety na koncert w Warszawie w cenach od 179 zł.

Skeleton Tree, 16 studyjny album Nick’a Cave & The Bad Seeds, już jest dostępny. Jego premiera miała miejsce we wrześniu 2016 roku, dzień po premierze One More Time With Feeling – filmu w reżyserii Andrew Dominika (Chopper, Zabójstwo Jesse’ego Jamesa przez tchórzliwego Roberta Forda) opowiadającego o powstawaniu albumu. Skeleton Tree uplasował się na 1 miejsce w 8 krajach. Album zapewnił zespołowi najwyższą dotychczas pozycję w Wielkiej Brytanii (2 miejsce na liście OCC) i w Stanach (27 pozycja na liście Billboard) i niedawno pokrył się srebrem w Wielkiej Brytanii. Nominowani do BRIT Award (2017) w kategorii Best International Group, Nick Cave & The Bad Seeds pozostają jednym z najbardziej uznanych zespołów. Na swoim koncie mają 5 milionów sprzedanych albumów na świecie. Ich wpływy są bardzo widoczne i są jednym z najpotężniejszych i najbardziej ekscytujących zespołów na świecie.
One More Time With Feeling dostępny w przedsprzedaży w wersjach na DVD, 2D Blu-ray oraz w limitowanym wydaniu 3D Blu-ray na www.nickcave.com.
Nick Cave & The Bad Seeds używają Twickets jako oficjalnego kanału sprzedażowego na wszystkie koncerty w Wielkiej Brytanii. Twickets to platforma sprzedażowa, która oferuje bilety w oparciu o politykę zachowania ceny nominalnej, zabezpiecza użytkowników przed oszustwem, zakupem oraz odsprzedażą biletów powyżej cen nominalnych.

Źródło: Read more at https://www.livenation.pl/show/930278/nick-cave-and-the-bad-seeds/Warsaw/2017-10-24/pl#HuGyVDb41WwWUGGm.99
nick cave