09-08-2016

parkway

Warszawa

Klub Proxima

Start
19:00

od 93zł do 113zł


Klub Proxima
ul. Żwirki i Wigury 99a
02-089 Warszawa

Parkway Drive

Australijscy metalcorowcy z Parkway Drive wracają do Polski na dwa klubowe koncerty, które odbędą się 9 sierpnia w warszawskiej Stodole i 10 sierpnia w krakowskim Kwadracie.

UWAGA!!! KONCERT PARKWAY DRIVE ODBĘDZIE SIĘ W KLUBIE PROXIMA!!

Parkway Drive w trakcie swojej letniej trasy koncertowej po Europie promować będzie wydany jesienią ubiegłego roku, mocno inspirowany heavy metalem album „Ire”. Biorąc pod uwagę ten odważny zwrot w karierze, nie dziwi, że promocję krążka otworzyła premiera klipu „Vice Grip”, w którym członkowie Parkway Drive bez cienia strachu uprawiają skydiving. Ryzyko najwyraźniej się opłaciło: „Ire” znalazło się na 21. miejscu na liście najlepszych albumów ubiegłego roku wg brytyjskiego magazynu Rock Sound.

Na polskich koncertach bez wątpienia nie zabraknie również klasyków Parkway Drive, pochodzących z takich albumów jak „Atlas” czy „Deep Blue”. W tym kontekście wszelkie prognozy pogody tracą na znaczeniu, bo już dzisiaj możemy powiedzieć, że szykują nam się dwa ekstremalnie gorące sierpniowe wieczory.Bury Tomorrow


Bury Tomorrow już od wielu lat jest znane fanom melodyjnego metalcore’u. Na początku tego roku grupa wydała swoją nową płytę „Earthbound”, która bez wątpienia spodoba się fanom Killswitch Engage czy wczesnego brzmienia All That Remains. Potężne riffy z inspiracjami sięgającymi od thrasu po melodyjny death metal - tego możecie spodziewać się po pierwszym z supportów Parkway Drive.Burning Down Alaska


Drugim z nich jest debiutant - Burning Down Alaska. Wydane jesienią „Virtues & Values” pełne jest złożonych gitarowych zagrywek na tle melodii, które dużo bardziej kojarzą się z indie popem aniżeli z hardcorowym graniem. Niech was to jednak nie zwiedzie - growle są tu jak najbardziej obecne, a dotychczasowa prezencja koncertowa Burning Down Alaska nie pozostawia złudzeń, że odpowiednio przygotują Was na gwiazdę wieczoru.BILETY:


PARKWAY DRIVE
+ BURY TOMORROW
+ BURNING DOWN ALASKA
9,08.2016r,
Klub Proxima (wcześniej: Klub Stodoła, Warszawa)
Cena biletów: 93 pln (miejsca stojące), 113 pln (balkon)
do kupienia w kasie Klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10)
Sprzedaż internetowa: ticketpro.pl, ebilet.pl, stodola.pl

PARKWAY DRIVE
+ BURY TOMORROW
+ BURNING DOWN ALASKA
10.08.2016r.
Klub Studencki Kwadrat, Kraków
Cena biletów: 93 pln (miejsca stojące)
do kupienia w kasie Klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10)
Sprzedaż internetowa: ticketpro.pl, ebilet.pl, stodola.plŹródło:materiały organizatora