16-08-2018

screenshooter

Warszawa

Hydrozagadka

Start
19:38

55 zł – przedsprzedaż

65 zł – w dniu koncertu


Hydrozagadka
11 listopada
Warszawa

Plini na koncertach w Krakowie i Warszawie

Knock Out Productions prezentuje dwa koncerty Plini w Polsce! Plini wystąpi 15 sierpnia w krakowskim klubie Alchemia oraz dzień później, 16 sierpnia, w warszawskiej Hydrozagadce. Będzie to wyjątkowa okazja, aby w trakcie dwóch sierpniowych wieczorów podziwiać grę australijskiego wirtuoza gitary!

Bilety kolekcjonerskie już w sprzedaży na: https://sklep.knockoutprod.net.

PLINI (Australia) rock, rock progresywny:

Pochodzi z Sydney, lubi podróżować, jeść, grać na gitarze, komponować, nagrywać oraz wykonywać muzykę. Zanim zaczął używać swojego imienia Plini, znany był pod ksywką Halycon. Jego pełne personalia to Plini Roessler-Holgate. Oprócz tworzenia na własny rachunek 26-latek jest również gitarzystą w zespole Intervals.

Uważany jest za gitarowego wirtuoza, ale nie postawił w swoim życiu wszystkiego na muzykę. Plini, choć jest synem nauczyciela muzyki, sam ukończył studia architektoniczne. Nim w 2016 roku ukazała się jego pełnowymiarowa debiutancka płyta "Handmade Cities", wydał parę EP-ek, które sprawiły, że zyskał popularność. Do dziś klipy z jego muzyką na YouTubie obejrzano ponad 16 mln razy. Jego muzykę można znaleźć na wszystkich najważniejszych platformach streamingowych. Jeśli to Was jeszcze nie przekonało do Pliniego, to może przekona to, że komplementy pod adresem jego muzyki wypowiedział legendarny Steve Vai. O lepszą rekomendację byłoby trudno. Plini zagrał gościnne solo na płycie Jakuba Żyteckiego "Wishful Lotus Proof" w utworze "Run!".

Sprawdź, jeśli lubisz: Steve Vai, Joe Satriani, Dream Theater, Opeth, Guthrie Govan, Tigran Hamasyan, Animals As Leaders, Paul Gilbert...

https://www.plini.co
https://www.facebook.com/Plini
https://www.youtube.com/watch?v=i6HQNHerp84


Zagrają:
PLINI (Australia) rock, rock progresywny

Kiedy: 15 sierpnia (środa) 2018
Gdzie: Kraków @ Alchemia, ul. Estery 5
Bilety: 55 zł – przedsprzedaż, 65 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

Kiedy: 16 sierpnia (czwartek) 2018
Gdzie: Warszawa @ Hydrozagadka, ul. 11 listopada 22
Bilety: 55 zł – przedsprzedaż, 65 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

Bilety na koncert dostępne na:
https://sklep.knockoutprod.net(druki kolekcjonerskie)

screenshooter

Powiązane: