20-10-2017

ac

Wrocław

Ciemna Strona Miasta

Start
20:00

50 zł

60 zł


Ciemna Strona Miasta
..
Wrocław

Angel Crew na dwóch koncertach w Polsce

Knock Out Productions prezentuje dwa koncerty Angel Crew w Polsce.

Wybuchowa mieszanka oldschool’owego hardcore i metalcore prosto z Brukseli! Angel Crew przyjedzie do Polski promować swoje najnowsze nagrania – album „XVI” z 2016 roku oraz materiał znany ze splitu „Kings Don't Live Forever” (nagrany we współpracy z Steal Your Crown). Na obydwu koncertach w Polsce Angel Crew będzie wspierany przez legendę krajowej sceny hardcore – 1125.

Zapraszamy 19 października do warszawskiego klubu Pogłos oraz dzień później 20 października do wrocławskiej Ciemnej Strony Miasta.

Bilety już teraz dostępne na: www.knockoutprod.net/sklep.


ANGEL CREW (Belgia) hard core:
Powstała w 2000 roku w Brukseli ekipa Angel Crew ma już status legendy europejskiego nurtu hard core. Założyli ją muzycy, mający również staż w takich kapelach jak Deviate, Backstaber, Length Of Time, Backfire!. Cechą charakterystyczną stylu Angel Crew jest połączenie hard core'a starej szkoły z elementami metalowymi oraz dwóch wokalistów, którymi są Pat i Danny M.
Kapela miała długą, 10-letnią przerwę w działalności. Powróciła w 2016 roku i powrót przypieczętowała znakomitym albumem o tytule "XVI". W 2017 roku Angel Crew zaznaczyli swoją obecność na scenie splitem z Steal Your Crown, zatytułowanym "Kings Don't Live Forever". Warto dodać, że w składzie belgijskiej formacji jest Jonas Sanders, który obowiązki w niej dzieli z bębnieniem z legendarną grupą Pro-Pain.
Sprawdź, jeśli lubisz: Cro-Mags, Sick Of It All, Pro-Pain, The Exploited, Madball…
https://www.facebook.com/angelcrewHC
https://www.youtube.com/watch?v=yO5XxPqZHGE

1125 (Polska) hard core:
Mamy swoje legendy black metalu, thrash metalu, heavy metalu, punk rocka. Mamy też legendy hardcore'owe. Do największych z tych ostatnich zalicza się powstała w Złotowie załoga 1125. Założyli ją w 1996 roku Złotowie muzycy znani z Despektu i Reżimu, nazwę biorąc z kawałka kultowej Rejestracji. Równo 20 lat temu, w 1997 roku, ukazała się debiutancka kaseta kapeli, zatytułowana po prostu "Tysiąc sto dwadzieścia pięć". Materiał dziś jest pozycją klasyczną dla rodzimego hard core'a.
1125 koncertowali w Polsce oraz za granicą, nierzadko supportując wielkich hard core'a, z Sick Of It All na czele. Mają swój błyskawicznie rozpoznawalny styl, w którym obok typowej dla gatunku energii, jest miejsce na melodyjność. Ostatni album kapeli to "For When Tomorrow Comes" z 2008 roku.
Sprawdź, jeśli lubisz: Schizma, Agnostic Front, Madball, Frontside, Sick Of It All…
https://www.facebook.com/1125hc
https://www.youtube.com/watch?v=xVwjfR8kN6g


Zagrają:
ANGEL CREW (Belgia) hard core
1125 (Polska) hard core
+
Supporty

Kiedy: 19 października (czwartek) 2017
Gdzie: Warszawa @ Pogłos, ul. Burakowska 12
Bilety: 50 zł – przedsprzedaż, 60 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

Kiedy: 20 października (piątek) 2017
Gdzie: Wrocław @ Ciemna Strona Miasta, Plac gen. Walerego Wróblewskiego 3
Bilety: 50 zł – przedsprzedaż, 60 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

Bilety dostępne na www.knockoutprod.net/sklep (druki kolekcjonerskie)


Zaprasza
Knock Out Productions
http://www.knockoutprod.net
https://www.facebook.com/productions.knock.out
https://www.instagram.com/knockoutprod
ac