19-05-2017

csm

Wrocław

Ciemna Strona Miasta

Start
20:00

35 zł


Ciemna Strona Miasta
..
Wrocław

Funebrarum (U.S.), Phrenelith (DK) i Ratflesh we Wrocławiu!

No Gods No Masters #18… kolejna death metalowa łaźnia


FUNEBRARUM (U.S.)

Dziś to już klasyk Death Metalu ze Stanów. Zespół od końca lat 90' niezmiennie dowodzony przez legendę nowojorskiego podziemia Daryla Kahana. „Konserwatyści”, tak najczęściej określa się Death Metal generowany przez FUNEBRARUM. Paradoksalnie właśnie, to ich przywiązanie do klasycznej formy śmierć metalu traktowane jest jako walor. Kolejny przydomek jaki zafundowano ich nucie to „morbid metal” ... celnie uknuto ten alias by oddać chorą aurę jaka przytłacza w kontakcie z ich twórczością. Ciężar, genialne zwolnienia i nade wszystko niski, górujący growl Kahana.

Po raz pierwszy w Polsce. Uczta dla wytrawnych smakoszy.
https://funebrarum-death-metal.bandcamp.com/album/sleep-of-morbid-dreams-2009


PHRENELITH (Dania – Kopenhaga)

To jest brzydki, odpychający death metal, a zarazem hipnotyzujący swoim wyczuciem rzemiosła. Wielu, którzy widzieli Duńczyków w zeszłym roku na scenie przed PISSGRAVE, twierdzi że tego wieczoru przyćmili Jankesów. Za chwile ich pełny Lp, do tej pory zasypali nas masą entuzjastycznie przyjętych demosów i 7” splitem z Spectral Voice. Top europejskiego podziemia, zero kompleksów, zero kompromisów …
https://ironboneheadproductions.bandcamp.com/album/spectral-voice-phrenelith-split-ep


Ratflesh (Żmigród)

Ludzie z 71TM i O.D.R.A. szyją gXc. Jako że grind core to zjawisko coraz rzadsze w przyrodzie, zatem wielce ciekawi jesteśmy tej ekipy „na dorobku”
https://ratflesh.bandcamp.com/releases


data: 19.V.2017

club: Ciemna Strona Miasta

start: 20:00

cena biletu: 35 zł (tylko na bramce)