05-11-2015

Wrocław

Klub Firlej

Start
20:00

10/15zł


Klub Firlej
Grabiszyńska 56
Wrocław

FURTHER AWAY / KARL CULLEY

Bilety w przedsprzedaży dostępne są w serwisach www.ekobilet.pl, www.TicketPro.pl, salonach Empik, MediaMarkt, Saturn oraz w Firleju, a także na naszej stronie www: http://firlej.wroc.pl/ (cena 10 zł). W dniu koncertu bilety kupić będzie można na bramce za 15 zł.

Further Away – gitara i głos Jakuba Bugały. Artysta określa wykonywaną przez siebie muzykę, jako stan przejściowy między tym, co jest, a tym co ma się narodzić. Pod takim enigmatycznym opisem kryją się nastrojowe akustyczne kompozycje, które swoim klimatem doskonale współgrają z jesienną aurą. Melancholijne utwory opowiadają o dojrzewaniu i odkrywaniu siebie pomimo „poważnego” wieku. Bugała pierwszą EP-kę „The Spin” wydał własnym nakładem w listopadzie 2013 roku, a obecnie nagrywa swoją debiutancką płytę długogrającą.


Karl Culley - angielski gitarzysta fingerstyle, poeta i piosenkarz obecnie mieszkający w Krakowie. Pośród jego licznych inspiracji znajdują się m. in.: Bob Dylan, John Lee Hooker, Paul Simon czy Nick Drake. Karl nie kopiuje jednak swoich mistrzów, ale na fundamencie ich twórczości kreuje swój własny styl rozpięty pomiędzy współczesnym folkiem, mrocznym bluesem, skifie-punkiem i niszowym popem. Swoją pierwszą płytę – Bundle of Nerves - muzyk nagrał w 2009 na szkockiej wyspie Jura.

5 listopada 2015, Wrocław
Klub Firlej, ul. Grabiszyńska 56
Start: 20:00
Bilety: 10 zł – przedsprzedaż, 15 zł – dzień koncertu.