22-04-2017

percival

Wrocław

Stara Piwnica

Start
20:00

35 zł

45 zł


Stara Piwnica
ul. Krupnicza 15
Wrocław

PERCIVAL SCHUTTENBACH zagra we Wrocławiu. (22.04.17)

Agencja Koncertowo-Wydawnicza Good Crew oraz wROCKfest.pl zapraszaja 22 kwietnia do Starej Piwnicy na koncert zespołu Percival Schuttenbach!

PERCIVAL SCHUTTENBACH
Percival Schuttenbach – potentat na scenie folk-metalowej i medieval-folkowej w Polsce. Zespół ma na koncie wiele osiągnięć, w tym koncerty w krajach całej Europy, nagrody na festiwalach folkowych, a także – jako jeden z niewielu wykonawców w Polsce – diamentową płytę za współautorstwo muzyki do projektu Równonoc – spektakularnego połączenia hip-hopu ze słowiańskim folkiem.
Twórcy licznych podprojektów związanych z rekonstrukcją historyczną. Grupa zagrała ponad 1000 koncertów na wszelkiego rodzaju festiwalach, turniejach i inscenizacjach historycznych. Zespół pochodzi z Lubina, powstał w 1999 roku.
Ogromne doświadczenie sceniczne. Wyjątkowe scenografie, światła, udźwiękowienie, stroje i charakteryzacje to znak rozpoznawczy Percivala!
Zespół, którego dźwięki w dużym stopniu uświetniają najnowsze wydanie najbardziej eksportowej polskiej gry The Witcher – Wild Hunt. Percival obok Marcina Przybyłowicza i Mikołaja Stroińskiego został uhonorowany statuetką MocArta 2015!
Gościli na ekranach TV od Szwecji po Serbię, a ich fankluby można znaleźć w Brazylii i Chinach!
Zespół w 2016r. podpisał umowę wydawniczą z Sony Music Poland.
7 października 2016r. ukazała się czwarta oficjalna płyta PERCIVAL SCHUTTENBACH pt. „Strzyga”.
Jest to album, który łączy dwie epoki, dlatego znajdziecie na nim zarówno stare utwory (dobrze znane i lubiane, ale zarejestrowane tym razem w mega-prze-świetnej jakości w Custom34 Studio), a także nowe, które pokazują w którym kierunku zmierzają współtwórcy Wiedźmińskiego Soundtracku. Płyta wyprodukowana została przez Jacka Miłaszewskiego (min.Acid Drinkers, Hunter czy Closterkeller) który nadał jej światowe brzmienie.
Jeśli jeszcze nie słyszeliście singli i nie widzieliście zespołu Percival Schuttenbach, to czas nadrobić zaległości i wybrać się na koncert!
22.04.17 godz.20.00 klub muzyczny Stara Piwnica, ul. Krupnicza 15
PERCIVAL SCHUTTENBACH
bilety : 35 zł – przedsprzedaż, 40 zł – w dniu koncertu
Bilety dostępne w sieci salonów Empik, Saturn i MediaMarkt w całej Polsce
oraz w serwisach: http://starapiwnica.com.pl/bilety/, www.biletin.pl,www.ticketpro.pl
rezerwacje: bilety@o2.pl
percival

źródło: http://wrockfest.pl/category/wrockfest-pl-prezentuje-2/