25-03-2017

motor

Wrocław

Stara Piwnica

Start
19:00

20 zł

25 zł


Stara Piwnica
ul. Krupnicza 15
Wrocław

Tribute to Lemmy – Motorhead Party w Starej Piwnicy! (25.03.17)

Zapraszamy na szaloną imprezę poświęconą twórczości Lemmy’ego Kilmistera, na której trzy zespoły zaprezentują własne interpretacje utworów legendarnego lidera formacji Motorhead, nie zaniedbując również autorskiego repertuaru. Na jednej scenie wystąpią: Mescalero – hard rockowa formacja z Wrocławia oraz rock’n'rollowe trio Soultaker z Wadowic. Koncert uświetni swoją obecnością legenda polskiego heavy metalu, grupa WOLF SPIDER (Wilczy Pająk) z Poznania.

Przybywajcie tłumnie na Motorhead Party – jedyną taka imprezę w Polsce.
Klub STARA PIWNICA, ul. Krupnicza 15
25 MARCA 2016 godz: 19:00
BILETY: 20PLN – przedprzedaż, 25PLN – w dniu koncertu
WOLF SPIDER

Polski zespół thrash metalowy, założony w 1985 r. w Poznaniu, który już w początkowych latach swojej działalności zaznaczył się silnie na scenie heavy metalowej, jako pierwszy przenosząc z sukcesem amerykański thrash metal na polską scenę muzyczną. Kapela bardzo szybko zdobyła uznanie fanów i branży muzycznej, przez co pojawiała się jako stały uczestnik na najważniejszych imprezach muzycznych tego czasu m.in. w Jarocinie (laureat’87) i na Metalmanii, Metal Battle’88 (z Exumer, Atomkraft i Nasty Savage) i koncertach w Czechosłowacji, czy na Węgrzech (z Running Wild i Rage). Od początku istnienia zespół miał w swoich szeregach samych wybitnych artystów polskiej sceny muzycznej. Jego członkami byli: Leszek Szpigiel (Non Iron, Mekong Delta), Maciej Matuszak (Gomor), Tomasz Goehs (Turbo, Creation of Death, KNŻ), Dariusz „Popcorn” Popowicz (Acid Drinkers, Armia).

W okresie 1985-91 zespół wydał cztery płyty, następnie zawiesił działalność po koncercie u boku brytyjskiej formacji Deep Purple w poznańskiej Arenie. Po 20 latach zespół wznowił działalność koncertową i przystąpił do prac nad nowym materiałem, którego efektem była EP „It’s Your Time”. Zespół m.in. pojawił się na ważnych cyklicznych imprezach – „MetalFest”, „Rock in Szczecin”, „Mayday Rock Festiwal”, „Festiwal Solidarności”. W 2014 r. odbył trasę koncertową po Chinach, występując na dwóch ważnych festiwalach – „Long River International Festival” i „Asia Metal Festival” w Shanghaiu. W październiku 2015 r. Wolf Spider wydał nowy, zbierający bardzo pozytywne recenzje LP „V”, którego prezentacja trwa podczas trasy koncertowej „The Sense of.. – the „V” Tour.
Aktualnie zespół tworzą: Piotr Mańkowski – gitara, Mariusz Przybylski – bass, Beata Polak – perkusja, Łukasz Szostak – śpiew, Przemysław Marciniak – gitara.
http://www.vevo.com/watch/wolf-spider/Sense-Of-Life/PLO791500015

MESCALERO
Zespół powstał w 2009 roku. Muzyka, którą gra, to mocno osadzony w korzeniach rock’n'rolla hard rock, który jednak, z racji różnorodnych zainteresowań muzycznych poszczególnych członków zespołu, nie zamyka się w skostniałej formie, ale czerpie z tego, co dziś najlepsze w dziedzinie „ostrej” muzy, uzyskując wybuchową mieszankę tradycji z nowoczesnością. W 2016 zespół zwyciężył w Muzycznej Bitwie Radia Wrocław. Grupa systematycznie udziela się koncertowo. Znaki szczególne: drapieżny a zarazem melodyjny wokal, mocne gitarowe riffy oraz dynamiczna sekcja rytmiczna.”
facebook.com/MescaleroPL


SOULTAKER
Początki zawiązania grupy sięgają 2006 roku, a w obecnym składzie działa od 2011. Członkowie zespołu: gitarzysta i wokalista Piotr Biel, basista Robert Lenart oraz perkusista Rafał Pękala. Tyle z regułek. W praktyce, traktujemy granie, koncertowanie i tworzenie jako oderwanie od spraw codziennych. Cytując branżę pornograficzną: każdy z nas wkłada w to całego siebie. Lubimy kombinować, eksperymentować z dźwiękiem, łamać schematy i dobrze się przy tym bawimy.
https://www.facebook.com/soultakerofficial/?fref=ts
25.03.17 godz.19.00 klub muzyczny Stara Piwnica, ul. Krupnicza 15
Tribute to Lemmy – Motorhead Party
WOLF SPIDER, MESCALERO, SOULTAKER
bilety: 20 zł – przedsprzedaż, 25 zł – w dniu koncertu
Bilety dostępne w sieci salonów Empik, Saturn i MediaMarkt w całej Polsce
oraz w serwisach: www.staryklasztor.com.pl/bilety/, www.biletin.pl, www.ticketpro.pl
rezerwacje: bilety@o2.pl

motor