14-10-2017

plakat

Wrocław

Ciemna Strona Miasta

Start
17:00

wstęp wolny


Ciemna Strona Miasta
..
Wrocław

Wieczór Płytowy - Dolnośląska Giełda Płytowa w Ciemnej Stronie Miasta!

W sobotni wieczór 14 października w klubie Ciemna Strona Miasta we Wrocławiu nadarzy się okazja do niezwykłej podróży w przeszłość. Do czasów, gdy pojęcia internetu czy formatu mp3 były abstrakcją, a cena pojedynczej płyty równała się z wysokością przeciętnej wypłaty. Kiedy naturalną siłą rzeczy muzyka wypełniła przestrzenie radiowe i domów kultury pod postacią Wieczorów Płytowych, na których można było wspólnie słuchać płyt w całości, rozmawiać o nich, wymieniać się nimi czy rejestrować na kasetach.


Do Ciemnej Strony Miasta zapraszamy już od godziny 17:00, najpierw na Dolnośląską Giełdę Fonograficzną. Wystawców prosimy o wcześniejszy kontakt poprzez profile giełdy lub klubu celem zarezerwowania sobie stołów-stanowisk. Prosimy też o zaopatrzenie się w światło - przynieście lampy i przedłużacze.
Tel kontaktowy-Klub +48667656603 Po 17

O 20:00 rozpoczniemy prezentację muzyki z kilkudziesięciu starannie dobranych płyt. Pojawią się m.in. fragmenty: ciężko dostępnych wydań albumów Manilla Road, kolekcji singli Type O Negative, drugiego krążka Carnivore, bonusy z kolekcjonerskich wydawnictw: Opeth, Paradise Lost, Electric Wizard, Ghost, Emperor, Tribulation, Burzum i wielu innych!

Oprawą wizualną imprezy będą obrazy kamiennogórskiego artysty – Rafała Krzemińskiego.

plakat