05-12-2015

Koncert - Jarocin Festiwal 2013

Zabrze

Klub CK Wiatrak

Start
20:00

iNfo ...


Klub CK Wiatrak
UL.WOLNOŚCI 395
41-806 Zabrze

Koncert zespołu Dr Misio

Żywiołowy i energiczny, a przede wszystkim zawsze w świetnej firmie - Dr.Misio! Ile twarzy ma Arkadiusz Jakubiak tego dokładnie nie wiadomo, ale jedno jest pewne na koncertach wciela się w postać jakiej jeszcze nie widzieliście!

Dr Misio powstał w czerwcu 2008 roku. Zespół gra ostrego rock & rolla bez przebaczenia. Solidne brzmienie, ciężkie riffy, znakomite teksty Krzysztofa Vargi i Marcina Świetlickiego, do tego brak muzycznego kompromisu sprawiają, że to nowa i oryginalna propozycja nie tylko dla fanów rocka ale przede wszystkim ludzi poszukujących w sztuce intelektualnych wrażeń i refleksji, otwartych na formę i nie stroniących od wspólnej, niemalże rytualnej zabawy.

Dr Misiopod wodzą Wojtka Smarzowskiego zrealizował swój pierwszy klip do tytułowego utworu „Młodzi” z debiutanckiego albumu, który nagrano w 2012 roku u Adama Toczko w Elektra Studio z Olafem Deriglasoffem w roli producenta muzycznego. Swoją rękę do aranżacji piosenek „Mentolowe papierosy” i „Pudelek” przyłożył Mateusz Pospieszalski.