22-09-2017

me

Zielona Góra

Kawon

Start
20:00

Kawon
ul. Zamkowa 5
Zielona Góra

Me And That Man jesienią ruszają w trasę!!!

Zapowiadana od dłuższego czasu kolaboracja Adam Nergal Darski, lidera znanego na całym świecie zespołu BEHEMOTH oraz weterana polskiej sceny rockowej – John Porter, w końcu ujrzała światło dzienne! Me And That Man jesienią ruszają w trasę!

Długo oczekiwane nad Wisłą koncerty zespołu Me And That Man, promujące płytę „Songs Of Love And Death", wystartują już 21 września w Toruniu. Trasa zakończy się 8 października w Białymstoku.

Tydzień po premierze debiutancki album Me And That Man znalazł się na trzecim miejscu najlepiej sprzedających się w Polsce płyt. Płyta zyskała bardzo dobre recenzje w kraju i zagranicą, a dziennikarze muzyczni uznali kolaborację Nergala i Johna Portera i płytę MA&TM za „wydarzenie roku”, „niespodziankę”. Po sukcesie zagranicznej trasy (m.in. wyprzedany koncert w Londynie), we wrześniu zespół Me And That Man wyruszy w Polską trasę promującą płytę „Songs Of Love And Death". Podczas koncertów nie zabraknie niespodzianek w setliście. Adam Nergal Darski już nie może się doczekać się doczekać polskich występów - Przyjęcie „Songs of Love and Death” w kraju przekroczyło nasze najśmielsze oczekiwania! Po europejskich koncertach na których dotarliśmy się jako zespół, jesteśmy gotowi na kolejną rundę, tym razem w Polsce! W tej sposób pragniemy podziękować wszystkim wam za wsparcie, które daliście Me And That Man! 13 sztuk w kluczowych miejscach na krajowej mapie… 13 sztuk pełnych pasji i prawdziwego rock and rolla! Nie możemy się już doczekać!" – zaprasza Nergal.

Płyta została w Polsce wydana nakładem Wydawnictwa Agora S.A.
Album jest do kupienia pod tym linkiem: http://kulturalnysklep.pl/…/-songs-of-love-and-death--me-an…

Me And That Man
„Songs of Love and Death”
Polska trasa 2017

21.09 Toruń , Lizard King
22.09 Zielona Góra, Kawon
23.09 Katowice, Fabryka Porcelany
24.09 Wrocław , Zaklęte Rewiry
28.09 Poznań , Aula Artis
29.09 Warszawa, Palladium
30.09 Gdańsk, Teatr Szekspirowski
1.10 Szczecin , Sala Koncertowa
4.10 Bielsko Biała , Galeria BWA
5.10 Kraków , Teatr Variete
6.10 Rzeszów , Lukr
7.10 Łódź , Wytwórnia
8.10 Białystok , Zmiana Klimatu

Bilety kolekcjonerskie dostępne na www.pwevents.pl/bilety

Źródło: PW EVENTS ; https://www.facebook.com/meandthatman/?fref=ts
me