23-10-2018

2Cellos 2018

Wrocław

A2 - Centrum Koncertowe

Start
19:00

99 zł – przedsprzedaż

120 zł – w dniu koncertu


A2 - Centrum Koncertowe
Góralska 5
Wrocław

2Cellos – Niezbędnik koncertowy

Poniżej zbiór najbardziej istotnych informacji praktyczno-organizacyjnych związanych z koncertami 2Cellos w ERGO ARENIE Gdańsk/Sopot (18 maja 2018) oraz w TAURON Arenie Kraków (19 maja 20018).2Cellos 2018
Materiały organizatora


Rozpiska godzinowa dla obu koncertów*:
18:15 – Otwarcie bram
20:00 – 2Cellos

*godziny orientacyjne (ostateczne decyzje, co do momentu wyjścia na scenę podejmuje sam artysta i jego management).Parkingi przy halach
Przy hali ERGO ARENA znajduje się ogólnodostępny parking, mieszczący 500 aut i około 15 autokarów. Parking jest płatny: 20 złotych – samochód osobowy, 50 złotych – autokar. Wjazdy na parking znajdują się od strony Gdańska – Drogą Zieloną lub ulicą Gospody oraz od strony Sopotu – Drogą Zieloną lub ulicą Łokietka. Ze względów bezpieczeństwa parking oraz wejście do ERGO ARENY dla osób niepełnosprawnych znajdują się na parkingu P-1, przed parkingiem technicznym.
Fani, którzy będą uczestniczyć w krakowskim koncercie, mogą skorzystać z dużego parkingu. Hala TAURON Arena Kraków dysponuje ośmiuset miejscami postojowymi w wielopoziomowym garażu podziemnym. Wjazd do hali TAURON Areny Kraków znajduje się przy ulicy Lema, łączącej dwa krakowskie szlaki komunikacyjne, pomiędzy centrum miasta a Nową Hutą – Al. Pokoju i Al. Jana Pawła II.

2Cellos 2018
Materiały organizatora


Zakup biletów w dniu koncertu
Będzie istniała możliwość zakupu biletów w dniu danego koncertu. Bilety będzie można nabyć bezpośrednio w kasach biletowych w obu halach przy wejściu głównym. Kasy czynne będą od godziny 14:00. Wejściówki będzie można również nabyć za pośrednictwem strony eBilet.pl oraz w salonach Empik na terenie całego kraju.
Osoby niepełnosprawne
Dla osób niepełnosprawnych w ERGO ARENIE zostały przygotowane sektory: 318 i 324. Ze względów bezpieczeństwa parking oraz wejście dla osób niepełnosprawnych znajdują się na Parkingu P-1, przed parkingiem technicznym.
Hala TAURON Arena Kraków jest w pełni przystosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych. Obiekt posiada dwie pochylnie dla niepełnosprawnych: od strony ulicy Lema i od Parku Lotników. Na poziomie A, przed halą główną, znajdują się miejsca parkingowe dla osób niepełnosprawnych. Z kolei na poziomie A w hali głównej TAURON Arenay Kraków znajduje się 26 miejsc dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich oraz 26 miejsc dla ich opiekunów. Obiekt wyposażony jest także w windy. Miejsca dla osób niepełnosprawnych poruszających się na wózku inwalidzkim znajdują się w sektorach A4 i A7

Gastronomia na koncertach
W halach będą znajdować się również punkty gastronomiczne. Będzie można w nich zakupić m.in.: napoje gazowane, niegazowane, ciepłe przekąski, hot dogi, zapiekanki, popcorn, orzeszki oraz słodycze.

Palenie papierosów na koncertach
Palenie papierosów na terenach koncertowych będzie dopuszczalne wyłącznie w wyznaczonych palarniach. Poza wskazanym obszarem palenie papierosów będzie zabronione.

Czego nie można wnosić na koncerty?
Na teren obu imprez nie można wnosić: wszelkiego rodzaju broni, niebezpiecznych przedmiotów, parasoli z ostrymi zakończeniami, materiałów wybuchowych i pirotechnicznych, gazu pieprzowego, środków odurzających i substancji psychotropowych, płynów łatwopalnych, alkoholu, własnych artykułów spożywczych (w tym również napojów), sprzętu do rejestrowania dźwięku oraz video, wskaźników laserowych, latarek, wszelkiego rodzaju migających światełek, puszek, butelek, biżuterii z ćwieków, perfum, długich łańcuchów przy portfelach, paralizatorów, szklanych przedmiotów, banerów, instrumentów i urządzeń mechanicznych do wytwarzania nadmiernych dźwięków i hałasu, święcących bransoletek oraz pałeczek zawierających toksyczną substancję (m.in. glow sticks) oraz innych przedmiotów, które w ocenie organizatora lub ochrony mogą powodować zagrożenie.

Aparaty fotograficzne
Do hal zabrania się wnoszenia wszystkich aparatów fotograficznych, sprzętu rejestrującego audio-video oraz wszelkiego sprzętu elektronicznego, który w ocenie organizatora lub ochrony może utrudniać widoczność innym uczestnikom wydarzenia. Do hal można wnosić jedynie telefony komórkowe oraz małych gabarytów powerbanki.

Punkty medyczne
Podczas trwania koncertów w ERGO ARENIE oraz w TAURON Arenie Kraków czynne będą punkty medyczne. W każdej hali zostanie uruchomiony jeden punkt stacjonarny oraz punkty mobilne.

Gadżety
Podczas koncertów będzie można nabyć oficjalne gadżety związane z 2Cellos. Stoiska zostaną zlokalizowane przy wejściach głównych do obu hal.

Źródło: Prestige MJM