18-05-2016

cc

AKCENT i WIXAPOL na Ursynaliach 2016

Do składu tegorocznej edycji Ursynalia Warsaw Student Festival dołączają: discopolowy zespół Akcent oraz przedstawiciele techno - WIXAPOL S.A.

Znamy kolejnych wykonawców, którzy zagrają podczas Ursynaliów. 4 czerwca na LechTent Stage wystąpi Wixapol. Ponadto na warszawskiej scenie zaprezentuje się też zespół Akcent, ale organizator nie podał daty koncertu.

Impreza odbędzie się w dniach 3-4 czerwca na terenie kampusu SGGW w Warszawie.

ursynalia

AKCENT


Zespół powstał w 1989 roku. Tworzą go Zenon Martyniuk oraz Ryszard Warot. Ich koncerty porywają tysiące ludzi, a piosenki są puszczane na wielu dyskotekach. W latach 2006-2015 wzrosła popularność zespołu, który do teraz wydaje hit za hitem, m.in.: „Pragnienie miłości”, „Przekorny los” i „Przez twe oczy zielone”.

akcent


WIXAPOL S.A.


Techno bez napinki? Wixapol to prawdopodobnie jedyne wydarzenie w Polsce, gdzie ci łysi kolesie, których czasem widujesz w tramwaju, bawią się w najlepsze w towarzystwie doktorantek filozofii i rachitycznych studentów ASP. Wixapol nie wyklucza. Wixapol kocha - I-D „Intelirzent dresiarz mjuzik. Rebirth of techno bastardity” - tak opisuje siebie Wixapol, który wystąpi na LechTent Stage.Jeżeli jesteście zainteresowani festiwalem, oto krótki instruktaż jak wygenerować własną wejściówkę:Źródło:materiały organizatora