17-02-2018

screenshooter

Kraków

Klub Studencki Żaczek

Start
19:00

65 zł – przedsprzedaż

75 zł – w dniu koncertu


Klub Studencki Żaczek
..
Kraków

Anneke van Giersbergen zaprasza na krakowski koncert Vuur

Anneke van Giersbergen zaprasza na koncert swojego zespołu Vuur, który odbędzie się 17 lutego br. w krakowskim klubie Żaczek.

Trailer video z zaproszeniem:


Po występie jako support Epici w Krakowie w zeszłym roku, założona przez Anneke van Giersbergen progresywna formacja Vuur wraca do Krakowa w lutym tego roku, aby zagrać pełen set koncertowy.

Zespół promować będzie album ”In This Moment We Are Free – Cities”, który ukazał się 20 października 2017 r. Anneke van Giersbergen tak mówiła o zbliżającej się trasie w listopadzie 2017 r.: Jesteśmy teraz w trasie Epicą i bardzo cieszymy się, że możemy występować w tak dużych klubach od razu po wydaniu naszej pierwszej płyty. Jednak co najmniej tak samo czekamy na luty przyszłego roku, gdy zagramy jako headliner. Na setliście przyszłorocznych koncertów znajdzie się materiał z naszej płyty, oraz kilka moich ulubionych kawałków z katalogu mojej muzycznej przeszłości.

Jako support przed zespołem Vuur wystąpi warszawski zespoł Votum, grający metal progresywny. Na krakowski koncert Vuur zapraszają Knock Out Productions oraz Iron Realm Productions.

Bilety w cenie 65 zł (w przedsprzedaży) i 75 zł (w dniu koncertu).

Sprzedaż internetowa: https://sklep.knockoutprod.net

Bilety kolekcjonerskie do nabycia w Krakowie w Klubie Żaczek (Aleja 3 Maja 5) oraz w sklepie Metalshop (ul. Długa 17).

VUUR (Holandia) progresywny metal:
Są tacy artyści, których po prostu nie da się nie lubić. Którzy nie tylko tworzą sztukę nie byle jakiej jakości, lecz również sami są osobami, które swoją powierzchownością, inteligencją oraz otwartością błyskawicznie zdobywają serca fanów. Wiecznie uśmiechnięta, doskonale znana w Polsce Holenderka Anneke van Giersbergen do tego grona się zalicza. Jej wspaniały głos i nietuzinkową urodę poznaliśmy najpierw na albumach The Gathering, a potem w Agua de Annique, czy w kolaboracjach (m.in. Danny Cavanagh, Devin Townsend, Napalm Death).
Założony w 2016 roku VUUR to powrót Holenderki do mocnego, metalowego i progresywnego muzykowania. VUUR znaczy "ogień". Wraz z Anneke rozpalają go znakomici metalowi spece z Kraju Tulipanów i nie tylko. Bębni Ed Warby, w CV mający Hail Of Bullets, Ayreon, Gorefest, na gitarach grają Jord Otto (My Propane, eks-ReVamp) i Ferry Duijsens, struny gitary basowej szarpie Johan van Stratum (eks-Stream Of Passion). Jak to wyszło, można przekonać się na debiutanckiej płycie zespołu, "In This Moment We Are Free – Cities", opowieści o ważnych dla Anneke miastach, która ukazała się w październiku 2017 roku.
Anneke lubi grać w Polsce, czego nie ukrywa. Nic więc dziwnego, że krótko po pierwszym występie VUUR w naszym kraju w roli supportu Epiki, pojawia się informacja o samodzielnym występie holenderskiej formacji nad Wisłą.
Sprawdź, jeśli lubisz: The Gathering, Devin Townsend Band, Gentle Storm, Ayreon…
http://www.vuur.band
https://www.facebook.com/vuurband
https://www.youtube.com/watch?v=gAwDw5zXtL


Zagrają:
VUUR (Holandia) progresywny metal

Kiedy: 17 lutego (sobota) 2018
Gdzie: Kraków @ Żaczek, Al. 3 Maja 5
Bilety: 65 zł – przedsprzedaż, 75 zł – w dniu koncertu
Organizator: Iron Realm Productions i Knock Out Productions

Bilety na koncerty dostępne na:
https://sklep.knockoutprod.net (druki kolekcjonerskie)


Zaprasza
Iron Realm Productions
https://www.facebook.com/IronRealmProductions
Knock Out Productions
http://www.knockoutprod.net
https://www.facebook.com/productions.knock.out
https://www.instagram.com/knockoutprod

screenshooter